anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak widzicie co sadzicie o by na jednym kacie sprzedawac zabawki agd i erotyke?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
az1rael
#21 Demiurg#

Z punktu widzenia sklepu internetowego który bazowo miał asortyment fitness a teraz oprócz tego mamy w ofercie mhm lalki, gumowe dinozaury, grille elektryczne, kartusze gazowe, minutniki do jajek, frytownice, płótna malarskie, suplementy diety, odżywki dla kulturystów, odzież sportową, buty, kurtki, skarpety, majtki, masażery, sanki, jabłuszka, piłki, lamki choinkowe, walki do malowania ścian, butle na propan butan, pędzle, farby, kredki, bloki, odzież dla dzieci, przybory szkolne, parasole, oświetlenie przydomowe na panel solarny, dzwonki bezprzewodowe i zapomniałem co jeszcze ale bym się nie zdziwił że jakby ktoś zapytał to pewnie może już być w ofercie ... ja problemu nie widzę... uwierz jak wrócę do roboty po l4 i zobaczę dmuchane lalki i wibratory to wcale nie będę zaskoczony 

oznacz moderatorów
wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

ludzie zadko ogladaja wszystkie produkty sprzedajacego czy wchodza na sklep

 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@wiolkaszop Czyli w ofercie będzie dmuchana lala, która pierze, strzyże, goli, ................., usuwa ciążę i krawaty wiąże?

oznacz moderatorów
wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

i kawe tosty i lody robi

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Podoba mi się to!!!!

oznacz moderatorów
wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

korzystam z sky shop i niechce mi drugiego kata podlaczyc . ID takie samo. bede chybal musial osobne calkowicie zrobic. bo na moje oko to dziwnie wyglada tu mikser a obok gumowy brat

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@wiolkaszop i pochodzi z likwidacji shoopppeee

oznacz moderatorów
wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

nie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@wiolkaszop  miało się rymować a nie być w realu 😄

 

oznacz moderatorów
wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

ha ha ha

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Dobry temat... Jak widzę, że ktoś na jednym koncie sprzedaje np. elektronike i ołówki 😂 to się delikatnie uśmiecham.

Jest takie powiedzenie - "jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego" 😋😅

oznacz moderatorów
Client:96810784
#13 Ambasador#

To powiedzenie nijak ma się do sprzedaży różnorodnego towaru. Rozumiem, że do większych sklepów spożywczych nie zaglądasz tylko chodzisz po chleb do piekarni, po warzywa do warzywniaka, po rybę do rybnego, po jajka do rolnika itd?

oznacz moderatorów
wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

fakt

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Client:96810784 obecnie trochę sie to zatarło ale tak właśnie było ze względu, że mimo iż jest większy sklep spożywczy to obok jest i bazar na ktorym kupowało się od zawsze u poszczególnych handlarzy czy to warzywa czy to właśnie jajka.

Jest pytanie - czy jak ma się różnorodny asortyment a nawet bardzo różnorodny ( tkz."mydło i powidło") to czy będzie można odpowiednio doradzić klientowi w razie potrzeby?

Na internecie wolę kupować rzeczy od tych co zajmują się jedną branżą - jak "komputery" czy akcesoria do nich to nie lalki dmuchane 😉😋😂

oznacz moderatorów
Client:96810784
#13 Ambasador#

Na allegro wystarczy dobrze opisać produkt na aukcji, wtedy nikt nie ma potrzeby żebyś mu doradzał, bo z założenia mają być to szybkie zakupy a nie czekanie na Twoją odpowiedź.

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Client:96810784  w takim razie po co allegro wprowadziło miarę do jakości sprzedaży: szybkość odpowiedzi klientowi? 😋

Właśnie cię muszę zadziwić. Dostałem ostatnio zapytanie w sprawie płyty głównej którą sprzedawałem prawdę mówiąc musiałem wrzuci w google pytanie klienta bo z takim się nie spotkałem w ostatnim czasie

oznacz moderatorów
wiolkaszop
#9 Pomysłodawca#

malo kto ogarnia towar ktury sprzedaje

oznacz moderatorów
Client:96810784
#13 Ambasador#

Sprzedajesz jeden rodzaj asortymentu a i tak odpowiedzi szukałeś w google? Czyli wedle własnych wytycznych jesteś do jednego a i tak do niczego? 😂

 

Allegro wprowadza różne, dziwne miary, nie jest to argument. Np. jeśli klienci nie zadają Ci pytań to dostajesz ujemne noty do ogólnej oceny.

oznacz moderatorów