anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić towar z opcja rat 0 %?? Mam wlaczone przelewy24 jak i payu aktywne....

piter8221
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem towar na sprzedaz i raty sa oprocentowane.

W momencie wystawiania nie mialem aktywnego konta przelewy24.Czy towar musze jeszcze raz wystawiac i wtedy sie wlacza raty 0 % ??? Wyroznienie jest wlaczone i towar jest na allegro a nie na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@piter8221 Jakie raty masz na myśli? Raty PayU, czy Allegro Pay? Warunki rat zero PayU masz podane tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/czy-moge-sprzedawac-na...

Na raty Allegro Pay nie masz większego wpływu, to Allegro decyduje, czy będą one dostępne w Twojej aukcji. Jeśli masz konto zwykłe, nie będą dostępne. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
Co muszę zrobić, aby w moich ofertach dostępne były raty ZERO?

Wystarczy, że w swoich ofertach włączysz promowanie za pomocą opcji Wyróżnienie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Serio?

Wyroznienie jest wlaczone

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@piter8221 w Twojej ofercie można skorzystać z płatności ratalnej w ramach rat PayU. W tej chwili mamy problemy z widocznością tej opcji, pracujemy nad rozwiązaniem, ale raty są wciąż dostępne w serwisie. Spójrz proszę w Twojej ofercie tutaj, jest o tym informacja:

raty PayU.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@la_nika Ale to nie są raty zero. 

Nie jest to tylko błąd w widoczności. Kupujący promował aukcję, a rat zero nie ma. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 dziekuję za zwrócenie uwagi na to. 
Faktycznie są to raty oprocentowane. Brak dostępności rat zero jest związany z wczorajszymi problemami, o których pisałam tutaj
@piter8221 pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu, dostępność rat zero będzie ponownie widoczna w ciągu kilku najbliższych dni, przepraszam za te problemy i dziękuję za cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

piter8221
#7 Wielbiciel#

Monika dzieki za pomoc.Juz jasne jest.

Co w takim razie z oplatami jak mam ogloszenie na 3 dni i dokupilem tez wyroznienie....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@piter8221 dowiem się co w tej sytuacji można zrobić i wrócę tutaj, gdy tylko otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@piter8221 wracam z odpowiedzią 🙂  W tej sytuacji możemy zaproponować Ci 5 darmowych wyróżnień. Daj proszę znać, czy zgadzasz się je przyjąć? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów