anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wystawic swoj produkt bez kodu EAN?

TymbaSteelArt
#8 Zapaleniec#

Witam. Jestem producentem lampy, produkcja wlasnoreczna i po edycji ogłoszenia nie moge zapisać zmian ponieważ woła ode mnie kodu EAN, gdzie ja takich kodow nie posiadam i nie jestem zainteresowany nabyciem takich. Co w tym przypadku?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz wystawić na AL albo poszukać odpowiedniej kategorii w której nie potrzebujesz kodu EAN, może się jednak skończyć tym że nie wystawisz.

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Jeżeli masz zamiar w przyszłości własnoręcznie produkować lampy to chyba lepiej wyrobić sobie taki kod. Nie jest to tragicznie drogie: mojegs1.pl

Ewentualnie możesz podłączyć się pod EAN innego własnoręcznie wyrabianego produktu.

oznacz moderatorów

TymbaSteelArt
#8 Zapaleniec#

mam zamiar dalej produkowac, aczkolwiek na tą chwile testuje produkt ze tak powiem 🙂 A gdzie znajde taki kod od innego produktu :)?? 

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Podczas wystawiania oferty wyskoczy Ci okienko z informacją, abyś podał kod EAN lub nazwę produktu. Wtedy możesz wpisać coś w tym stylu: "lampa ręcznie robiona". Ja wpisałem w wyszukiwarce Allegro i jest tego trochę, nie wiem czy mają EAN: https://allegro.pl/kategoria/oswietlenie-lampy-5318?string=r%C4%99cznie%20robiona%20lampa

A jeżeli nie mają, to może do nich napisać, w jaki sposób udało im się wystawić ręcznie robioną lampę?

oznacz moderatorów

jfliski
#1 Nowicjusz#

Cytuję:

"Przykładem produktów, które nie muszą mieć kodu EAN, są produkty artystyczne i rękodzieło."

Więc wystaw w którejś z tych kategorii.

oznacz moderatorów