anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zablokować dostawy za pobraniem

semiramida19
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem z powracającymi przesyłkami, których klienci nie odebrali, a zamawiali z opcją ,,za pobraniem". Jestem więc stratna, gdyż to ja płacę za taką przesyłkę, która czasem jest wyższa niż koszt towaru, który wysyłam, więc chciałabym zablokować takie przesyłki - za pobraniem. I stąd moje pytanie - jak to zrobić? Będę wdzięczna za odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

konto zamknięte
Nie dotyczy

@semiramida19 w ustawieniach dostawy wyłącz opłatę przy odbiorze we wszystkich sposobach dostawy. 🙂

oznacz moderatorów

semiramida19
#8 Zapaleniec#

Tak właśnie zrobiłam, pomimo to klienci nadal zamawiają za pobraniem. Czy oni tego nie widzą?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@semiramida19 wejdź do zakładki dostawy https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy  cennik dostaw który masz ustawiony i usuń 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

semiramida19
#8 Zapaleniec#

Tak właśnie zrobiłam, pomimo to klienci nadal zamawiają za pobraniem. Czy oni tego nie widzą ?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@semiramida19 zobacz który cennik edytowałaś, odepnij i podepnij go ponownie do aukcji powinno pomóc 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

semiramida19
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@semiramida19  no właśnie nie widzą- że nie ma za pobraniem, bo jest🤣 Musisz to wyłączyćScreenshot_2021-02-14 Koszulka neoprenowa fitness odchudzająca M.png

oznacz moderatorów

semiramida19
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

oznacz moderatorów