anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zakończyć aukcję z płatnością rozpoczętą?

Client:50025948
#8 Zapaleniec#

Witam, kontaktowałem się z klientem i go informowałem, że na zamówioną rzecz mam informację, że płatność rozpoczęta. Klient obiecał, że sprawdzi całą sytuację i nic się nie zmieniło. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maila. Chciałbym zamknąć aukcję z danym towarem, ale nie wiem co najpierw zrobić- czy zgłosić do allegro o zwrot prowizji i zamknięcie danej sprzedaży, czy po prostu od razu wycofać aukcję i dopiero potem zająć się zwrotem prowizji?? Proszę o pomoc bo zdarzyła mi się taka sytuacja po raz pierwszy, że muszę zamknąć aukcję z niezapłaconym towarem. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:50025948 Zgodnie z regulaminem allegro klient na zapłatę ma 7 dni . Wyślij do kupującego informacją , że po tym terminie sfinalizowanie transakcji nie będzie możlwe . O zwrot prowizji możesz wystąpić w każdej chwili , ale zaakceptowany będzie dopiero po 7 dniach jeśli klient w tym czasie nie zapłaci .

oznacz moderatorów

Client:50025948
#8 Zapaleniec#

@mdrogeria i też tak zrobię. Super dzięki za informację. Pozdro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:50025948
#8 Zapaleniec#

@LEW433 dzięki za podpowiedź poczekam do poniedziałku i będę działać dalej w tym temacie. Pozdro

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:50025948 Może zapłacił przelewem tradycyjnym przez PayU? Takie przelewy dochodzą po kilku dniach roboczych.

oznacz moderatorów

Client:50025948
#8 Zapaleniec#

Transakcja jest z 1 lutego i jak się kontaktowałem z klientem to obiecał, że sprawdzi co się stało. Ale nie dostałem informacji zwrotnej więc wychodzi, że ma to w nosi co się stało i tak naprawdę nie zależy mu na towarze. No nic poczekam do poniedziałku i złoże wniosek o zwrot prowizji, ale dzięki za sugestie.

oznacz moderatorów