anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zakończyć dyskusję jako nierozwiązaną

MAMY ROZWIĄZANIE!
SHOPPHS
#8 Zapaleniec#

Chcę zakończyć dyskusję z niezbyt mądrym Kupującym. Czy mogę zamknąć ją jako nierozwiązaną ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@SHOPPHS 
Dyskusję może zamknąć tylko Kupujący lub Allegro, nie sprzedawca. Kolejna sprawa - za status dyskusji "nierozwiązana", Ty jako sprzedawca masz sporo ujemnych pkt w jakości.

oznacz moderatorów
SHOPPHS
#8 Zapaleniec#

ok, ujemnymi punktami martwię się tak jak tym czy spadnie śnieg czy nie. a mogę poprosić allegro o takie zakończenie czy musi to jakoś wyjść z ich inicjatywy? dla mnie spór dawno jest zakończony a kupującemu przypomniało się, że jednak nie chciał robić reklamacji produktu ( reklamacja niezasadna) tylko po miesiącu on jednak chce kasę za przedmiot. allegro co jakiś czas wypowiada się w dyskusji ale nie koniecznie czytają co się w niej dzieje druga sprawa, że początkowo pisali jakieś bzdury, wprowadzając kupującego w błąd czy też sugerując mu niezgodne z prawem możliwości.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@SHOPPHS możesz poprosić Allegro argumentując, że dyskusja się wyczerpała, Kupujący nie chce już reklamować ale czas na zwrot minął i nie masz zamiaru go przyjmować. Co do wypowiedzi w dyskusji ze strony Allegro, niektóre to automatyczne komunikaty.

Ewentualnie poczekaj aż z automatu zostanie zakończona.

oznacz moderatorów
SHOPPHS
#8 Zapaleniec#

ok wielkie dzięki, a z automatu kończy się po jakim czasie?

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@SHOPPHS  po 2 tyg. od wpisu Kupującego jest przypomnienie o dyskusji i prośba od Allegro o podjęcie decyzji co dalej. Jak nie zareaguje to po kolejnych 2 tyg. dyskusja jest zamykana.

oznacz moderatorów
SHOPPHS
#8 Zapaleniec#

Wielkie dzięki za szybkie odpowiedzi.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@SHOPPHS jeszcze jeden tip na przyszłość. Jak Kupujący oznaczy dyskusję jako nierozwiązaną, to zawsze możesz poprosić Allegro o zmianę jej statusu na zamkniętą.

My tak robimy argumentując, że zawsze odpowiadaliśmy w terminie, rozpatrzyliśmy reklamację itd. i tu nasza rola w dyskusji się kończy. W 4 na 5 przypadków Allegro zamykało dyskusje, ku niemałemu wkurzeniu Kupujących. 😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Prosić możesz ale Allegro wysyła prośbę do kupującego, on nie musi zmieniać decyzji, wszystko zależy od przebiegu dyskusji.😁

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@LEW433 jak nie wiesz jak to działa to milcz zamiast wprowadzać w błąd. Pracownik Allegro może sam oznaczyć dyskusję jako rozwiązaną, jeśli tak uzna po zapoznaniu się z jej przebiegiem. O nic nie musi prosić Kupującego.

oznacz moderatorów