anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zareklamować prowizję megaokazja za 50 zł

antala_spzoo
#7 Wielbiciel#

Wczoraj nie wiadomo z skąd w rozliczeniach z allegro pojawiło oznaczenie oferty jako mega okazja 50 zł jak można to zareklamować ??

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

antala_spzoo
#7 Wielbiciel#

Nie było tematu nie da się 🙂 tak to jest jak wczytujesz się w regulamin po fakcie:)

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

Wczoraj nie wiadomo z skąd ...


Z Regulaminu . Ciesz się, że jednorazowo.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@antala_spzoo Ciesz się, że wyłapałeś. W gąszczu prowizji od prowizji i prowizji, po pół roku wykryłem, że płacę za Ads (a żadnej reklamy nigdy nie wyświetlano). Sprawa nie rozwiązana do dziś. Parę tysięcy złotych za darmo, fajnie przytulić.

oznacz moderatorów

Markowociuchowo
#7 Wielbiciel#

Witam,

Ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi za co jest ta prowizja 50zł, że nawet nie jest podane za jaką ofertę to ściągnęli? 

5D8C33D4-6B35-44EE-8408-3F1E86E4D466.png

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Markowociuchowo Już rok mija, gdy chcę się dowiedzieć, co to za prowizja. Nigdy usługa nie była wykupiona, ani,co najciekawsze, wykonana. Uzbierało się parę tysięcy złotych.😐Ads1.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Markowociuchowo @antala_spzoo 1 czerwca 2021 r. informowaliśmy o zmianach w programie Moje okazje, jedną z nich jest dodanie jednorazowej opłaty za udział w kampanii w wysokości 50 zł brutto naliczanej po akcji na konto sprzedającego. O pozostałych zmianach możecie przeczytać tutaj
@DECO-MASTER jeżeli na Twoim koncie są opłaty, których nie rozpoznajesz to koniecznie skontaktuj się z nami. Wyjaśnimy to.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@la_nika Dawno złożyłem reklamację. Nie denerwuj się tym😉

oznacz moderatorów