anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zlikwidować opcję warunki zwrotów, aby nie wyświetlało się to automatycznie?

JAMIKI
#7 Wielbiciel#

jak zlikwidować opcję warunki zwrotów aby nie wyświetlało się to automatycznie, proszę o pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

 JAMIKI Wszystkie informacje dotyczące zwrotów możesz ustawić tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/warunki-zwrotow/edytuj/ce3002a8-9ab1-4f11-85c3-d199132bbe98

Jeśli nie jesteś przedsiębiorcą usuń wszystkie dane z tej zakladki lub wpisz wedle własnego uznania ..

oznacz moderatorów

JAMIKI
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za pomoc ale u mnie pod tym linkiem wyswietla się błąd 404 a w zakładce warunki zwrotów mogę tylko dodać kolejne zakładki i automatycznie na kazdej aukcji nadal wyświetla się 14 dni na zwrot 😞 w zaden sposób nie mogę się tego pozbyć:(

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@JAMIKI Spróbuj edytować trwającą ofertę, usuwając z niej warunki zwrotów.

oznacz moderatorów

JAMIKI
#7 Wielbiciel#

Niestety też nie ma takiej możliwości, jest tylko możliwość wybrania warunków zwrotu ale za kazdym razem na aukcji pojawia się opcja czas na zwrot 14 dni:( to jest komar , który nie chce się odczepić:)

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@JAMIKI A tu photo.jpg

oznacz moderatorów

JAMIKI
#7 Wielbiciel#

No niestety tutaj nic nie można zrobić nie można tego anulować a jedynie zwiększyć ilość dni na zwrot. Ludzie robią zwroty mimo iż napisałam, ze zwrotów nie przyjmuję i uwazają, ze maja pełne prawo bo kod generuje się automatycznie a zwrotów prowizji allegro już kilkakrotnie nie uznało zupełnie bez powodu. Pisałam tez do allegro w tej sprawie i nadal NIC!

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@JAMIKI  Wszyskich opcji próbowałaś w podanym wcześniej panelu, tu jest ciąg dalszy jak wejdziesz w dodaj warunki zwrotów

 

oznacz moderatorów

JAMIKI
#7 Wielbiciel#

No tak ale cokolwiek nie zaznaczysz i tak nadal pojawia się u Ciebie czas na zwrot 14 dni i od razu generuje się kod do zwrotu towaru, próbowałam już wszystkiego.

oznacz moderatorów