anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić rodzaj wysyłki dla otrzymanego zamówienia?

Migliore-polska
#8 Zapaleniec#

Pomocy! Miałam ustawioną przesyłkę do paczkomatów - jednak przez nieuwagę gabaryty są zbyt duże 43*43cm. W jaki sposób mogę to zmienić i wysłać paczkę kupującemu np  UPS... jeśli on wybrał paczkomaty smart? Pomoże ktoś? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Migliore-polska   Zmienić nie możesz. Dogadaj się z kupującym czy odpowiada mu inny sposób dostawy i jeśli tak to wyślij na własny koszt.

Ewentualnie wytłumacz i poproś o ponowny zakup ze zmienioną dostawą na UPS, jeśli cena przekracza 100 zł to też będzie Smart.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Migliore-polska
#8 Zapaleniec#

ta przekracza i chętnie wyślę to na swój koszt ale nie chce zrobić nic wbrew zasadom allegro i zamknąć sprzedaż jak trzeba. Do kupującego napisałam. Tylko tak do końca nie wiem jak zrobić potem wysyłkę z allegro skoro on wybrał paczkomat a ja będę się upierać przy wyborze UPS w programie wysyłkowym 😞 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Migliore-polska   Z Allegro już nie zrobisz wysyłki. Skorzystaj z Furgonetki czy innego pośrednika. Do Allegro wklep numer nadania i powinno wszystko grać 🙂

  Najważniejsze, żeby klient wiedział i się godził na zmianę .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Migliore-polska Twój błąd,kupujący zakupił i czeka, albo dogadasz się z nim, albo wyślij na swój koszt.

oznacz moderatorów

Migliore-polska
#8 Zapaleniec#

ale mnie nie chodzi o to ze t9o kupujący ma płacić dodatkowo - sama dołożę! Chodzi mi o to jak zamknąć sprzedaż na allegro jeśli nie wyślę tak jak w zamówieniu??? 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Migliore-polska bardzo dobrze zrobiłaś informując Kupującego o problemie. Skonsultowałam Twoją sprawę, w tym przypadku, możesz poprosić Kupującego o anulowanie zamówienia i dokonanie ponownego zakupu i wybranie kuriera w sposobie dostawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów