anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrobić zwrot środków na konto, które sprzedający podał w formularzu?

103768937
#1 Nowicjusz#

Kupujący zrobił zwrot i prosi o zwrot środków na konto które podał w formularzu. Nie widzę takiej opcji, aby zwrócić kupującemu inaczej niż na konto z którego zapłacił.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@103768937 przez allegro nie zrobisz tylko zwykły przelew , nie musisz się godzić na zwrot na inne konto niż te z którego środki przyszły , ustawodawca zaleca zwrot środków tym samym kanalem płatniczym jakim przyszły i nie może to być żądanie jednej strony . Można zwrócić inaczej ,ale za obopólną zgodą .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jet zabroniony taki zwrot, jeżeli zrobisz zwykłym na konto podane przez kupującego i będziesz miał dowód zwrotu to Allegro nie powinno robić żadnego problemu, pisze tylko żeby nie skończyło się "odpowiednim" komentarzem.😁

oznacz moderatorów

103768937
#1 Nowicjusz#

No właśniem ale w jaki sposób moge dołączyć to potwierdzenie? Nie widzę takiej możliwości przy zwrocie. Ogólnie jakaś masakra z tym Allegro! Jak miałem 14 lat handlowałem tutaj na potęgę! Teraz mam 27 i czuję się jak małe zagubione dziecko w tych wszystkich opcjach.

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@103768937 w sumie zwracasz wpłatę tak, jak wpłynęła, na to same konto czy też kartę płatniczą. Uważaj na cwaniaczków, którzy mają program "coś tam coś tam zapłać później z ratami PayU" bo wykorzystują środki na zakup kredytowany przez Allegro, płacą z tego za zakupy a po zwrocie chcą kasy na swoje prywatne konta. Już tak mieliśmy.

oznacz moderatorów