anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić kwotę z licytacji i dostawy dla kupującego z licytacji WOŚP

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

Co mam zrobić, żeby kupujący w licytacji na WOŚP dostał zwróconą całą kwotę i za wylicytowany towar i koszt dostawy. Nie chce mi się godzinami bawić w nadawanie przesyłki i to na własny koszt bo Allegro nie raczyło poinformować o wzroście kosztów usługi. Ostatni raz korzystam z Allegro.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cristobaldo74 w przypadku ofert charytatywnych wpłata za zamówienie trafiła na saldo organizacji charytatywnej, dla której wystawiłeś ofertę, więc to ta organizacja może zlecić zwrot wpłaty. 
Jeśli chcesz zwrócić kupującemu pieniądze, najpierw potwierdź, czy kupujący zgadza się na przekazanie danych do przelewu organizacji, która będzie mu zwracać środki. Jeśli kupujący się zgodzi, skontaktuj się z przedstawicielem Organizacji Charytatywnej za pośrednictwem Centrum Wiadomości z prośbą o podanie adresu e-mail Organizacji Charytatywnej do kontaktu. W wiadomości do przedstawiciela Organizacji Charytatywnej podaj poniższe dane:

  • imię i nazwisko kupującego oraz numer rachunku bankowego
  • numer płatności - znajdziesz go w zakładce Zamówienia - kliknij w [pokaż szczegóły] przy wybranym zamówieniu
  • kwota do zwrotu.

Następnie Organizacja Charytatywna zwróci środki bezpośrednio na konto kupującego.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

Przecież to jest jakaś totalna porażka! Allegro to najmniej uczciwy portal.

Dlaczego kiedy wystawiałem ofertę w szczytnym celu nie pojawiła się informacja , że koszty wysyłki InPostem wzrosły? Mam to wiedzieć z księżyca? Wprowadzacie w błąd ludzi. Mimo, że wpłaciłem środki na konto InPost to nawet nie mogę tam znaleźć tej aukcji, żeby kupującemu wysłać przesyłkę.

Składam na was skargę do wszystkich możliwych instytucji.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Opłaca Ci się o tę złotówkę? 

Może trzeba było sprawdzić ceny przed wystawieniem oferty?

Zalogowałeś się, to znaczy, że zaakceptowałeś regulamin.

 

a w managerze paczek znajdziesz odbiorcę po nicku Allegro

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cristobaldo74 informowaliśmy o zmianie cen (o 1zł), nie trzeba tej informacji odczytywać z księżyca, wystarczy użyć Google. Środki jakie otrzymałeś za dostawę są widoczne w tej zakładce
A tutaj znajdziesz informacje jak połączyć konto Allegro i Managera przesyłek, aby nadać przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

Konto mam połączone od roku i jak nie widać w nim kupującego tak nie widać, nawet ręczne wpisywanie danych kupującego nic nie daje. Gdyby takie transparentne i łatwe w obsłudze było to Allegro to te forum wiało by pustkami, a jak widać pytania wielu użytkowników mnożą się jak drożdże.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wystawiasz coś o jakieś wartości i masz dopłacić kilka złotych i już Ci nie pasuje> za dużo? coś tu nie gra jak coś daje na aukcję charytatywną to nie ma znaczenia kilka złotych, WSTYD i TYLE. Już nic nie wystawiaj i nikomu nie opowiadaj że coś dobrego robisz, dla mnie to obłuda. 😡

oznacz moderatorów

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

Do LEW433 Wstydem to jesteś Ty i te teksty zostaw dla siebie albo dla mamusi, która widać niezbyt dobrze cię wychowała. Chamskie komentarze takich jak ty nie są rzadkie, ale pokazują z kim am się do czynienia. Doucz się i sprawdź ile trzeba dopłacać do wysyłki z powodu niekompetencji Allegro! Poza tym to moja sprawa, a nie twoja, to nie jest forum do pogadanek jakbyś nie zauważył.

oznacz moderatorów