anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie dokumenty są potrzebne do aktywacji payU i Przelewy24?

MegaMerchant
#7 Wielbiciel#

Witam jeśli jestem przedsiębiorcom zagranicznym jaki dokument powinnam wysłać do pełnej weryfikacji konta bankowego do wypłat na moje konto bankowe ? PayU i Przelewy24. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MegaMerchant to zależy czy Twoja firma jest zarejestrowana poza Europejskim Obszarem Gospodarczym czy w EOG. 
Tutaj artykuł na temat aktywacji konta firmowego.
Tutaj szczegóły na temat dokumentów dla firm, których siedziba firmy jest zarejestrowana w kraju spoza EOG.
Tutaj szczegóły na temat dokumentów dla firm, których siedziba firmy jest zarejestrowana w kraju należącego do EOG. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MegaMerchant
#7 Wielbiciel#

Zarejestrowana jest w Uk. Zablokowało mi konto i dostałam informację że muszę mieć konto które przyjmuje PLN chociaż już wcześniej były wypłaty nic z tego nie rozumiem.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MegaMerchant warunkiem wypłat na zagraniczne konto jest przyjmowanie wpłat w polskiej walucie, np. może być to konto Revolut, dlatego zmień proszę numer konta do wypłat w tej zakładce.  
Jeśli masz pytanie odnośnie do tej zmiany czy procesu zdjęcia blokady, napisz proszę do nas w prowadzonej korespondencji o numerze 29128245. Doradca będzie mógł skonsultować sprawę z operatorem płatności, aby dowiedzieć się czy już wszystko się zgadza. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MegaMerchant
#7 Wielbiciel#

Ale obecnie posiadam konto banku Wise Ltd. z numerem SWIFT czy to nie wystarczy? Napisałam do pomocy Allegro w sprawie blokady otrzymałam informację, że dokumenty potwierdzające konto bankowe nie zostały wysłane. Trochę to zagmatwane, ponieważ nie wiem, czy powinnam zmienić konto czy tylko zweryfikować moje obecne konto dokumentami bankowymi? Z jednej strony otrzymuję informację, że muszę mieć konto bankowe przyjmujące PLN a z drugiej strony, że powinnam zweryfikować obecne konto. Bardzo proszę o pomoc.

 

oznacz moderatorów

MegaMerchant
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ nie wiem co dalej robić z moim kontem bankowym. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MegaMerchant Nasz pracownik szczegółowo poinformował Cię o zasadach i kolejnych krokach, które musisz wykonać, aby aktywować wpłaty w korespondencji mailowej, którą z nami prowadzisz. Jeśli masz dalsze pytania z tym związane, kontynuuj proszę tę korespondencję.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów