anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie wiarygodne potwierdzenie wykonania przelewu na konto kupującego powinienem przedstawić dla all

wazka-salcia
#8 Zapaleniec#

Kupujący odsyła przedmiot kupiony na AL w ramach reklamacji na swój koszt.Po rozpatrzeniu pozytywnie reklamacji muszę oddać koszt zakupu oraz dwóch  przesyłek niestety na AL nie ma Payu więc zwrot na konto jak to  udokumentować aby było ok 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@wazka-salcia Potwierdzenie internetowe z banku - wystarczy. Każdy bank umożliwia coś takiego ( pobierasz pdf)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

wazka-salcia
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie odnośnie zwróconego przedmiotu jeśli okaże się że kupujący odeśle przedmiot niekompletny lub uszkodzony... przesyłka ma przyjść do paczkomatu co wtedy 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wazka-salcia Odeśle w ramach reklamacji? Reklamację musisz rozpatrzyć i uznać lub odrzucić. Jeżeli jest zasadna należy ją uznać.

Jeśli odeśle bez podania przyczyny, a towar jest w stanie pogorszonym, możesz odpowiednio zmniejszyć zwracaną kwotę.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@wazka-salcia Odbierasz i oceniasz. Czy przyjmujesz reklamację zależy od Ciebie. Jeżeli rzecz została uszkodzona przez kupującego możesz ją odrzucić. jak uznajesz oddajesz koszty wraz z oboma wysyłkami.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

wazka-salcia
#8 Zapaleniec#

Reklamację napewno przyjmę ponieważ popełniłem błąd w opisie pisząc że mam dowód zakupu o czym byłem przekonany,lecz niestety gdzieś 

przepadł i przesyłka poszła bez dowodu zakupu oraz przejściówki usb bo po zrobieniu zdjęć do ogłoszenia została wszufladzie 😞Czyli jeśli z przesyłką będzie coś nie tak mam prawo to zgłosić do allegro?Różnie to bywa wolę dmuchać na zimne

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@wazka-salcia Jeżeli będzie Cos nie tak - napisz o tym kupującemu ( nie dzwoń tylko napisz).

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów