anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy zostaną mi przesłane środki na konto

Client:69132930
#1 Nowicjusz#

Został zakupiony przedmiot. Środki są na allegro. Wprowadziłam dane konta bo nie wiedziałam czy wcześniej już coś takiego mialam. Chciałam przelać środki z allegro na konto-a tam cały czas jest napisane że konto w weryfikacji.

Kiedy będę mogła przelać środki na konto i czy w takim przypadku mogę wysłać produkt kupującemu?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:69132930 transakcję musisz zrealizować , środki jakie masz na AF nie zginą , wypłacisz jak weryfikacja konta do wypłat zakończy się pomyślnie .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:69132930 Jeśli środki są na Allegro, możesz wysłać towar. Weryfikacja danych do wypłat trwa 3 dni robocze przy PayU i 5 dni roboczych przy Przelewy24. Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same, jak dane osobowe konta w banku.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:69132930 środki od kupujących są na Twoim saldzie Allegro Finanse, więc możesz spokojnie wysłać towar do kupującego, jak radzą @xyz96  i @mdrogeria, natomiast te środki są na saldzie operatora PayU, a Ty aktywowałaś wypłaty z Przelewy24. Dlatego wejdź proszę tutaj i wykonaj przelew weryfikacyjny w części poświęconej operatorowi PayU. Weryfikacja może potrwać do 3 dni roboczych.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów