anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient kupił towar który wystawiony został automatycznie poniżej ceny zakupu.

art-gum_net
#8 Zapaleniec#

Zakupiłem towar w nowych cenach i automat wystawił go na Allegro nie aktualizując ceny. Klient kupił 20 szt. po 1,10zł = 21,00 allegro bierze prowizję 1.00zł x20szt=20,00zł i ja muszę się dołożyć do interesu 11,00zł poniżej ceny zakupu. Informowałem klienta jaka jest sytuacja i prosiłem klienta żeby dopłacił, na początku się zgodził a następnie się wypioł na mnie twierdząc że towar kupił po 1,10 i ma to gdzieś.

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@art-gum_net jaka powinna być cena ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

art-gum_net
#8 Zapaleniec#

powinien kosztować 2,80 za sztukę.

Ktoś mówi że 11,00 to niewiele, ale nie pasuje mi sprzedawać towar poniżej ceny zakupu, zapłacić pracownikowi za uszykowanie paczki, pakowanie w kopertę która kosztuje 0,50 zł wieźć tą paczkę do paczkomatu i patrzeć się jak allegro zarabia 20,00 gdy ja przez nie zaktualizowaną cenę muszę się dołożyć do zamówienia.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@art-gum_net czyli nie był to rażący błąd w cenie, powinieneś wysłać jak klient się uprze i zapomnieć, nauczka na przyszłość żeby pilnować 🙂  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wysyłaj skoro masz potwierdzone informacje o tym że kupujący wraził zrozumienie i wolę dopłaty. 😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

LEF znowu nie doczytał 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Doczytał ruski tr... dla mnie ty nie doczytałeś.😛

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@art-gum_net To allegro ma Ci zmieniać ceny ? 11zł ? , może trochę boli serce , ale osobiście wstyd by mi było upominać się o dopłatę tym bardziej ,że masz nieskazitelne konto i niewiele ocen , a zdajesz sobie sprawę z kosekwencji 1 negatywa . Będzie to dla Ciebie bardziej kosztownev niż te 11zł 

oznacz moderatorów

art-gum_net
#8 Zapaleniec#

"Ktoś mówi że 11,00 to niewiele, ale nie pasuje mi sprzedawać towar poniżej ceny zakupu, zapłacić pracownikowi za uszykowanie paczki, pakowanie w kopertę która kosztuje 0,50 zł wieźć tą paczkę do paczkomatu i patrzeć się jak allegro zarabia 20,00 gdy ja przez nie zaktualizowaną cenę muszę się dołożyć do zamówienia."

Jak nie sprawdziłem jakie są pobierane prowizje przez allegro i sprzedawałem towar za bezcen to zamówień było bez liku, jak wyliczyłem wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia i podniosłem cenę to zamówień niema.

Ciekawy jestem co allegro zrobi z takimi praktykami klientów którzy kupują kilka przedmiotów tylko poto żeby kwotowo zmieścić się w darmowej przesyłce a następnie niepotrzebną połowę zamówienia zwracają i kto wtedy płaci za przesyłki?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@art-gum_net jesteś przedsiębiorcą i zbierasz miód , ALE !! ponosisz również konsekwencje swoich kroków . Zacytuję slogan z mojej młodości ,, nie uważałeś jak robiłeś to rób jak uważasz ,,

Nie dopilnowałeś Twój problem , co dalej z tym zrobisz Twoja decyzja .

oznacz moderatorów