anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto w trakcie weryfikacji (ile trwa potwierdzenie tożsamości oraz weryfikacja wypłat)

TooLonely
#8 Zapaleniec#

Witam, jak długo trwa weryfikacja zdjęć dowodu oraz weryfikacja przelewu bankowego 1,01zl. Dziś około południa wysłałem dokumenty do potwierdzenia moich danych.
Pytam dlatego, bo nie wiem co powiedzieć kupującemu, bo dopiero po odebraniu pieniędzy z allegro wyśle paczkę 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@TooLonely  PayU 3dni Przelewy24 5dni, jak kupujący opłacił i środki masz tu: masz obowiązek wysłania towaru w deklarowanym w ofercie czasie., nie możesz czekać.

oznacz moderatorów

TooLonely
#8 Zapaleniec#

oczywiscie ze nie wysle dopóki nie zostanie zweryfikowane moje konto bo pozniej nikt mi nie odda towaru ani pieniędzy 
czekam na ta wetyfikacje, a nie mozna sie skontaktowac z allegro bo wyskakuje blad przy wysylaniu wiadomosci na stronie allegro

oznacz moderatorów

TooLonely
#8 Zapaleniec#

Witam nie działa  kontakt do allegro 
wyskakuje:

"Coś poszło nie tak

Jeżeli sytuacja się powtarza, to zgłoś ten przypadek obsłudze klienta załączając kod błędu.

Pomoże nam to w szybszym rozwiązaniu Twojego problemu.

Kod błędu: 403
skontaktuj sie z obsluga klienta

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TooLonely nie udało mi się powtórzyć błędu. Za pomocą tego formularza mogłam wysłać wiadomość. Jeśli wciąż chcesz  się skontaktować z Doradcą spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki lub wyczyścić pamięć podręczną tej,  z której korzystasz.
Ale otrzymałeś już odpowiedź na forum, jeżeli wszystko się zgadza to weryfikacja w PayU trwa 3 dni robocze. Twoje środki są tutaj, nikt ich nie zabierze, a kupujący nie powinien czekać dłużej na przesyłkę z powodu braku weryfikacji konta do wypłat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TooLonely
#8 Zapaleniec#

@la_nika  napisał(a):

@TooLonely nie udało mi się powtórzyć błędu. Za pomocą tego formularza mogłam wysłać wiadomość. Jeśli wciąż chcesz  się skontaktować z Doradcą spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki lub wyczyścić pamięć podręczną tej,  z której korzystasz.
Ale otrzymałeś już odpowiedź na forum, jeżeli wszystko się zgadza to weryfikacja w PayU trwa 3 dni robocze. Twoje środki są tutaj, nikt ich nie zabierze, a kupujący nie powinien czekać dłużej na przesyłkę z powodu braku weryfikacji konta do wypłat. 


Zwrot wpłaty 1zl już przyszedł rano który wysyłałem blikiem ale dalej jest w trakcie weryfikacji , jeżeli nie będzie można zweryfikować mojego konta, a dalej będą problemy z kontaktem do Allegro to pieniądze peda zablokowane , spróbuje skontaktować się z innej przeglądarki, jeżeli to nie pomoże to napisze tutaj dalszy ciąg 

oznacz moderatorów