anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś wystawił moje ogłoszenie ze swojego konta.

RainDropJack
#8 Zapaleniec#

Jak w tytule. Otwieram swoją ofertę i widzę że mogę ją porównać z innymi. Niby nic strasznego ale... 

Jestem jedynym sprzedawcą produktu i do tej pory sprzedałem 7 szt. a inny sprzedawca robi ogłoszenie identyczne jak moje (dosłownie wszystko przekopiowuje z mojego ogłoszenia, używając moich zdjęć i opisów kropka w kropkę) i on tam ma 36 szt. do sprzedania. Po konsultacji z allegro pomoc dowiedziałem się, że można tak robić.😧

Kiedy przechodziłem szkolenie allegro o prawach autorskich nikt tam nie powiedział, że: nie dotyczy allegro i u nas w serwisie możecie rżnąć z innych aukcji ile wlezie.

Ok myślę sobie, że skoro ten kupujący podał cenę dwa razy większą od mojej to i tak nikt u niego nie kupi. Jednak zauważyłem, że moje opinie o produkcie widnieją też na jego ogłoszeniu. Jest to jakiś chiński sprzedawca i myślę sobie, że jak on teraz wyśle komuś jakiś badziew to kupujący wystawi opinię produktu dla tego co on wysłał a będzie ją widać na moim ogłoszeniu.

Znów skontaktowałem się z pomoc allegro i dowiedziałem się, że z tym nic nie można zrobić.

Pytanie: Allegro chce aby produkt był porządny dobrze, opisany itd. a klient zadowolony a tu nic nie może zrobić i Jak sprzedający w takiej sytuacji ma dbać o ocenę produktu ??? Właściwie po co ma to robić skoro sprzedawca z chin może wszystko zniweczyć ???

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0