anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś złośliwie licytuje zawrotne kwoty i anuluje zakup

delphon
#7 Wielbiciel#

Wystawiam przedmioty od 49pln bez minimum na licytację,potrzebuję opróżnić pomieszczenia, praktycznie wszystko mi się,sprzedaje,ale te bardziej atrakcyjne przedmioty ktoś licytuje nierealnie wysoko,wygrywa ,anuluje zakup , po wystawieniu ponownie i wpisaniu na carną listę, licytuje z innych kont typu client, czy mogę gdzieś ustawić blokady i zezwolić na udział w licytacjach,tylko sprawdzonych użytkowników,niektóre pozycje wystawiam już po raz piąty,realni kupujący odchodzą,wygląda to tak jak gdybym sama windowała ceny,przedmioty warte 200-400pln wylicytowują za np. 1200 ,może to konkurencja? Bo mam już telefony,że pan widzi co się dzieje i nie ma sensu wystawiać na licytacjach on da od ręki tyle.Jeśli nie ma nad tym jakiejś kontroli to po co ta forma sprzedaży, niech zrobią portal jak **piiip** i do widzenia, sprzedaje też na **piiip**.com nie pl ,tam jest to wszystko uporządkowane.Z góry dziękuję za odpowiedż.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Zgłoś po prostu konto do Allegro i tyle. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie ma takich blokad. Możesz spróbować napisać bezpośrednio do allegro, jak będzie im się chciało to sprawdzą, a jak nie to odpowiedzą formułką "kopiuj wklej". To ostatnio stała zagrywka konkurencji, dopóki portal na to pozwala to nic nie poradzisz. Najwyżej wystawiaj na kup teraz. Ale jeśli to na lokalnym to mogą tak samo kupić, nie zapłacić i przez 6 dni jesteś uziemiony.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@kaliszaneczka-x  sprzedający może wg. prawa dowolnie skrócić czas zapłaty przez kupującego, np. może zażądać zapłaty w ciągu 24h. Oczywiście powinno to znaleźć się w treści aukcji jeżeli sprawa dotyczy allegro lokalnie. Na zwykłym można taki zapis dodać w "o sprzedającym".

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@delphon Cześć. Kupujący z licytacji na Allegro ma 30 dni na opłacenie zamówienia.

Sprawdziłam Twoje licytacje i poprosiłam Zespół Bezpieczeństwa o przeanalizowanie jednego konta, który miał więcej niż jedno nieopłacone zamówienie.

Na ten moment nie mamy podstaw do podjęcia innych działań, bo generalnie z tych kont są opłacane regularnie zamówienia. Spróbuj się skontaktować z tymi osobami. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Albo ktoś znajomy ale sobie ciebie upatrzył, masz szczęście....albo raczej nie.🙂

oznacz moderatorów