anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto jeszcze stanął pod ścianą nieterminowych odpowiedzi na wiadomości?

fc_dystrybucja
#9 Pomysłodawca#

Zmiany, zmiany, zmiany. Tym razem szanowne Allegro wymyśliło sobie że aby zachować status SS trzeba mieć 99% odpowiedzi w wiadomościach i dyskusjach w terminie 24h. Do niedawna moja średnia w odpowiedziach na wiadomości i dyskusje wynosiła pomiędzy 1-2h i był to super wynik przy czym wg Allegro tylko 2% sprzedających radziło sobie lepiej. Nagle średni czas odpowiedzi na wiadomości wzrósł do ponad 8h i już 84% sprzedających radzi sobie lepiej. Prześledziłem korespondencje i nie znalazłem nic, co by wpłynęło na takie pogorszenie wyniku. Zatem o co kaman? Allegro znów sobie coś wymyśliło i sprzedający obrywają rykoszetem w myśl zasady kowal zawinił, a Cygana powiesili? Inni znajomi sprzedawcy znaleźli się w podobnej sytuacji, wiec coś tu jest na rzeczy. Albo celowe działanie albo niedouczony programista. Tyle

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Bo tu nie chodzi o to żeby złapać króliczka, tylko żeby gonić króliczka....;) Spełnisz jedno wymaganie  to ci dowalą drugim albo podwyższą trzecie 😉 Tu przecież zwyczajnie chodzi o pozbycie sie z Allegro drobnych sprzedawców , narzucając im nienormalne normy , które , cóż, można spełniać jakiś czas , kosztem własnego prywatnego życia i zdrowia ale wystarczy jedna pomyłka i nagle jakieś korpo z automatu  na ciebie krzyczy że przestałeś spełniać jakieś tam kolejne warunki... LOL.

Aktualnie trwają jakieś weblineary, 12 mocy Super Sprzedawcy itp  korpobełkot  😉 .... Od siebie dodam że trzynastą  mocą powinno być wypisanie sie z tego domu wariatów i zajęcie z powrotem pracą a nie wypełnianiem kolejnych  głupot żeby sie komuś w centrali tabelki w  Excellu zgadzały.

 

oznacz moderatorów