anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący chciał zwrócić produkt, który był zgodny z ofertą. Nie chcę przyjąć zwrotu.

aisab13
#7 Wielbiciel#

Napisałam do pomocy allegro, bo nie chciał rozpocząć dyskusji, tylko pisał do mnie. Tymczasem wysłał produkt na jakiś inny adres, inne nazwisko priorytetem bez potwierdzenia odbioru. Co teraz? Odzyska kasę, a ja produktu nie dostanę, bp ktoś może sobie go wziąć? I będę musiała zapłacić do allegro?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Monika__L
#16 Inspirator#

Sprzedawałaś jako firma?

oznacz moderatorów

aisab13
#7 Wielbiciel#

nie

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

To jak rozpocznie dyskusje to pilnuj terminów odrzuć reklamację i jak będzie chciał kasę z protekta to nie ściągną z ciebie 

oznacz moderatorów

aisab13
#7 Wielbiciel#

Ale jak? Boję się, że produkt wróci do niego, a z protect dostanie jeszcze kasę. Czy ja muszę jakoś potwierdzić otrzymanie zwrotu, żeby on dostał z protect?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz potwierdzać żeby dostał rekompensatę, Tylko dlaczego miałby dostać?

oznacz moderatorów

aisab13
#7 Wielbiciel#

Nie wiem,jak to się odbywa. Napisał, że dostanie. A z produktem nie wiadomo co się stanie 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Zdarza się że gość ma i kasę i towar. Nic na razie nie rób i czekaj na dyskusje 

oznacz moderatorów

aisab13
#7 Wielbiciel#

A jak jej nie rozpocznie?

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

To luz 

oznacz moderatorów

aisab13
#7 Wielbiciel#

Czyli nie dostanie nic?

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Jeśli nie wykona żadnego ruchu to nie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@aisab13 Żeby dostać rekompensatę z AP trzeba spełnić warunki, może dostać jak zaniedbasz i nie będziesz odpowiadał wcale albo niedorzecznie, może dostać bez obciążania Ciebie i może nie dostać, wszystko zależy jak są jego argumenty, racje.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@aisab13 bez zainicjowanej dyskusji nie dostanie rekompensaty z Protect , ale nawet w dyskusji musi wykazać niezgodność z opisem oraz to ,że dostarczył do Ciebie produkt do reklamacji , jeśli tego nie wykaże z Protectu nici , ale powstrzymaj aię z udzielaniem mu instrukcji  ,czekaj na dyskusję i jak zdarta płyta ponawiaj prośbę o odesłanie produktu do reklamacji , nawet jak do Ciebie dotrze i jesteś pewien zgodności z opisem odrzuć  reklamacię i wezwij pac- klienta do odbioru rzeczy .

Pamiętaj !!! 14-TEGO DNIA OD ZGŁOSZENIA WADY JEŚLI TOWAR DO CIEBIE NIE DOTRZE MUSISZ REKLAMACJĘ ODRZUCIĆ  powołując się na brak odesłania przedmiotu do weryfikacji , musisz to napisać w dyskusji jasno i jednoznacznie .

oznacz moderatorów

aisab13
#7 Wielbiciel#

Rozpoczął właśnie dyskusję. Produkt wysłał na jakiś wymyślony adres- zgadza się miejscowość i imię, nazwisko przekręcone, jeszcze paczką priorytetową bez potwierdzenia odbioru 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Ale co się uwiesiłaś potwierdzenianodbioru? Na co to komu? Nie trzeba tak wysylac

popris o wysyłkę na właściwy adres, obejrzyj i jak wszytsko gra to odrzuć roszczenia 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@aisab13 rozpoczął to rozpoczął , odpowiedz prośbą o odesłanie produktu , zapytaj sie również skąd wziął adres do wysyłki - to ważne .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@aisab13  Skoro rozpoczął dyskusję to musisz odpowiedzieć na  zarzut w ciągu 24 godzin.

Napisz po prostu przyjęłaś do wiadomości i że czekasz na przesyłkę.

Przekręcony adres prawdopodobnie po to że liczy że przesyłka wróci, bedzie miał  przesyłkę i zwrot pieniędzy.

Jeśli nie dostaniesz paczki w ciągu 14 dni od zgłoszenia reklamacji musisz koniecznie przed 14 dniem zawiadomić w dyskusji że odrzucasz reklamację - brak przedmiotu sporu.

oznacz moderatorów

aisab13
#7 Wielbiciel#

Dzięki za konkretną odpowiedź.

Ps. Jakby było z potwierdzeniem to muszę ją odebrać, a bez to listonosz do skrzynki wrzuci i tyle. Ktoś prezent dostanie:)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpowiadaj i napisz że nie przyjmujesz zawrotu, ale jak napisał że to niezgodność z opisem to reklamcja atu wygląda inaczej, musisz ją rozpatrzyć i możesz uznać- jak zasadna, możesz odrzucić jak masz dowody ze masz rację, masz 14dni na jej rozpatrzenie.

oznacz moderatorów