anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący na Lokalnie proszą o mojego mejla, czy podawać?

beamatylda
#8 Zapaleniec#

Jak tylko wystawiam pierwsze moje oferty na Allegro pojawiło się masę chętnych na moje rzeczy. Ale mam wątpliwości gdyż wszyscy kupujący chcą mojego emaila albo kontaktują się przez WhatUppa omijając kontakt przez allegro. Dla moderatora mogę podać nr tych klientów.  Jedna z nich wysłała link  gdzie ponoć zapłaciła i ma mnie to połączyć z dowodem zapłaty wysłany przez WhatUppa. 

Proszę o pomoc moderatora.

JS

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Nie podawaj żadnego maila.Mogą skontaktować się przez Allegro.Tym bardziej nie klikaj w żadne przesłane linki.

oznacz moderatorów

beamatylda
#8 Zapaleniec#

Pierwsze dwie osoby otrzymały ode mnie emaila. Pozostałe już sprawdziłem jedną z nich wysłała mi linka z akceptacją płatności za mój produkt i tego  było już zbyt wiele 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Ostatnio takie działania ze strony oszustów stały się nagminne i nie dotyczy to tylko Allegro.Samo podanie maila to nic, bo takie dane w przypadku firm można bez problemu znaleźć w necie.Problem robi się dopiero po kliknięciu przesłanych linków.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@beamatylda To próby oszustwa. Niczego nie podawaj, nic nie klikaj, niczego nie potwierdzaj, bo stracisz pieniądze. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@beamatylda Cześć. Prawdopodobnie na podany przez Ciebie adres mejlowy będą przychodziły wiadomości z zachętą do kliknięcia w różnego rodzaju linki. Zachowaj proszę szczególną ostrożność. Jeśli masz taką możliwość, to podaj mi loginy tych osób - konta zostaną zablokowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

appek322
#7 Wielbiciel#

Do mnie to samo 🙂 mam nadzieję że pójdą blokady! 

Screenshot_2022-03-19-17-58-17-64_077c29e6bda767dd0821629494554de6.jpg

Screenshot_2022-03-19-17-58-24-97_077c29e6bda767dd0821629494554de6.jpg

oznacz moderatorów