anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał przesyłki która do mnie wróciła. Co teraz?

Idź do rozwiązania
boutiqueartcom
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
boutiqueartcom
#8 Zapaleniec#

Rozumiem . Nie wiem jednak jaki dodatkowy termin mam wyznaczyć oraz jeśli odstąpię od umowy powinnam zwrócić środki ?

oznacz moderatorów
mr_oma
Moderator
Moderator

@boutiqueartcommożesz wyznaczyć dowolny termin na ostateczny odbiór lub ponowną wysyłkę. Po jego upłynięciu, możesz zwrócić środki Kupującemu. Brak reakcji na wyznaczenie ponownego (ostatecznego) terminu na odbiór towaru umożliwia Ci skorzystanie z art. 491 KC i odstąpienie od umowy.

   Maja
   Moderator


   _____________
   Jeśli zdanie kogoś innego trafia w Twój punkt widzenia,
   nie czekaj i przyznaj tej osobie W punkt!
oznacz moderatorów