anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący wybrał płatność przy odbiorze. Osoba dla żartu kupiła mój produkt i co mam robić ?

ArturMarkowski
#7 Wielbiciel#

Witam proszę mi pomóc sprzedaje bieżnie na allegro lokalnie i osoba kupująca wydaje się być pijana lub kpi ze mnie kupił bieżnie :Kupujący wybrał płatność przy odbiorze .Prosiłem  żeby anulował zakup a ta osoba nie chce tego zrobić co w tej sytuacji mam zrobić . Czy  rozliczenie z allegro zostanie anulowane ? Czy jest jakiś termin ? bo nie mogę anulować 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zostanie anulowane, opłaty przy tej formie dostawy są trudne do odzyskania- brak odstąpienia od umowy zakupu, Po co udostępniasz tą formę dostawy- płatność przy odbiorze i odbiór osobisty? O zwrot prowizji piszesz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

ArturMarkowski
#7 Wielbiciel#

 

Pan kupił i po paru min uznał ze nie chce i nie da się z nim dogadać bo jest pod wpływem środków odurzających

I to nie mooja wina bo chce sprzedać ale pan sam zrezygnował

Sprzedaje bieżnie miałem opcje płatność przy odbiorze,  bo nie da się inaczej wysłać tak dużego sprzętu osoba kupująca dla beki kupiła bieżnie prosiłem żeby anulował zakup lecz ta osoba nie zgodziła się . 

i teraz mam rozliczyć się z allegro i nie wiem jak anulować to wszytsko 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Nie udostępniaj płatności przy odbiorze - same z tego problemy.
Albo dajesz zwykłe ogłoszenie bez KUP TERAZ albo KUP TERAZ i odbiór osobisty  ale z płatnością z góry.

oznacz moderatorów

ArturMarkowski
#7 Wielbiciel#

Ja rozumiem może mój błąd ale osoba kupująca ma chyba jakiś określony czas na zakup nie dostałem danych aby wysłać przesyłki tylko ma odebrać osobiście 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak ma, ale to zakup z płatnością przy odbiorze. Masz dowód że nie chce?

oznacz moderatorów

ArturMarkowski
#7 Wielbiciel#

Gdzie mogę wysłać konwersację osoba z którą piszę wygląda jakby była pijana 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dołącz jako dowód o zwrot prowizji.

oznacz moderatorów

ArturMarkowski
#7 Wielbiciel#

a wytłumacz ktoś krok po kroku ? gdzie to wysłać itp

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ArturMarkowski Zerknij na mój post poniżej - napisałem co musisz zrobić.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ArturMarkowski Piszesz, że kupujący "uznał ze nie chce" - masz to w wiadomości na allegro?
Jeśli tak to napisz przez formularz kontaktowy, załącz screena wiadomości, opisz sytuację i poproś o anulowanie opłaty.

oznacz moderatorów