anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący z Irlandi kupił przedmiot płatny przy odbiorze z dostawą w Polsce

fordmk_
#9 Pomysłodawca#

nie chce dopłacić do wysyłki chce anulować ale nie umie i próbuje anulowac przez założenie sporu,allegro odmówiło zwrotu wysokiej prowizji?

 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

mdrogeria
#21 Demiurg#

fordmk_ CO DO PROWIZJI NAPISZ ODWOŁANIE , EW OCENA NEGATYWNA BEZ PROBLEMU BĘDZIE USUNIĘTA . ZDARZA SIĘ ,ŻE ZAGRANICZNI KLIENCI KORZYSTAJĄ Z CENNIKA KRAJOWEGO . POINFORMUJ O TYM KLIENTA I POPROŚ O PODANIE DANYCH ADRESOWYCH NA TERENIE POLSKI .

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mdrogeria Dobry Boże, spraw proszę, by pan @mdrogeria raz na zawsze wyłączył Caps Lock. Tego nie da się czytać!!!!! Ile razy trza Ci powtarzać???!!!! Oczy się męczą!!! Coś się tak uparł jak osioł, żeby pisać wielkimi literami?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

WREDZIA-W1 PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI wink

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Przepraszacie? To już nie jesteś tam sam, jeden?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere Są dwie możliwości, albo człek ułomny, albo robi to złośliwie.Te dwie cechy, mogą też być wspólnie dziedziczne.

A może to wina maseczki, niedbale założonej na oczy- z tych ostatnio zakupionych /półprzeźroczystych/

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fordmk_ Jeśli złożyłeś już odwołanie w sprawie zwrotu prowizji, poczekaj proszę jeszcze cierpliwie na odpowiedż. Natomiast jeżeli jej nie otrzymasz w przeciągu kliku dni, napisz proszę tutaj ponownie. 

Drodzy @WREDZIA-W1 oraz @pulkownik66, prosiłam wczoraj o wyrozumiałość dla @mdrogeria innych użytkowników AG, więc nie będę jej tutaj powtarzać, ale bardzo proszę Was o przeczytanie mojej wypowiedzi w tym wątku

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie widziałam tego. Już nie będę. Obiecuję 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WREDZIA-W1 Dziękuję Ula 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie ma za co 🙂 Nie wiedziałam. Przecież nie znęcałabym się nad człowiekiem, gdybym znała jego ograniczenia. Aż taka wredna to nie jestem 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@_HolaOla_ Jasne- przeczytałem, dostosuję się.Nie zauważyłem jednak, aby miał jakieś problemy zdrowotne, przy wypisaniu własnego posta. https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/ocena-negatywna-n%C4%99kanie/m-p/62967#M2...

Chyba że to nagła przypadłość i przewlekła.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mdrogeria Wybacz mi!!!!! Nie wiedziałam. Już wiem. @_HolaOla_ powiedziała. Przepraszam!!! Pisz sobie na Caps Loku, jeśli tak Ci lepiej 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@fordmk_ Kupić potrafił a zwrotu zrobić nie potrafi?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Ale my tego nie wiemy czy allegro odmówiło zwrotu wysokiej prowizji.

Jakoś nieskładnie to napisałeś, trzeba sie domyślać o co chodzi.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

exoryna PRZESYLKA ZA POBRANIEM CZYLI SYSTEM NA PEWNO ODRZUCI , TRZEBA SIĘ ODWOŁAĆ I OPISAĆ SYTUACJĘ .

oznacz moderatorów

fordmk_
#9 Pomysłodawca#

Odwołanie złożyłem i cisza,

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

fordmk_ SPOKOJNIE , WIECZOREM , ALBO JUTRO RANO OTRZYMASZ ODPOWIEDŹ smile

oznacz moderatorów

fordmk_
#9 Pomysłodawca#

To było 2 dni temu

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

NIE MASZ SS TO MOŻE POTRWAĆ TROCHĘ DŁUŻEJ . U MNIE JEST ODPOWIEDŹ PO 3-4 GODZINACH , ALE SS SĄ OBSŁUGIWANI PRIORYTETOWO ,JEŚLI DOBRZE OPISAŁEŚ NA PEWNO ZWRÓCĄ . SPRAWDZ JESZCZE SPAM , CAZSEM TAM ZNAJDUJĘ ODPOWIEDZI Z ALLEGRO .

oznacz moderatorów