anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zapłacił poza allegro - jak wysłać mu przedmiot inpostem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
agat2507
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

kupujący uparł się żeby zrobić mi przelew pocztą zamiast płacić przez PayU, jak mogę mu wysłać przedmiot przez inpost allegro? Czy jest to w ogóle teraz możliwe? Nie chcę mu wysyłać przedmiotu na własną rękę, wolę, żeby wszystko było w systemie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Zapłacił Ci bezpośrednio na konto bankowe?

Jeśli tak, to transakcja odbyła się poza Allegro i nie będziesz mieć możliwości wygenerowania etykiety w ramach Wysyłam z Allegro. Musisz teraz ogarnąć wysyłkę samodzielnie - tzn. na pewno zapłacisz za nią więcej.

oznacz moderatorów
agat2507
#1 Nowicjusz#

Niekoniecznie, na szczęście to mała przesyłka, więc pójdzie poleconym. Normalnie omijam pocztę szerokim łukiem, ale i tak muszę tam pójść więc przy okazji wyślę.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@agat2507 Wejdź na stronę InPostu i wygeneruj etykietę.

oznacz moderatorów
agat2507
#1 Nowicjusz#

tak bym zrobiła, tyle że z allegro kosztuje to 9,99 a na własną rękę 16,99

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@agat2507 Po pierwsze to poczekaj z wysyłka, aż zobaczysz pieniądze na koncie > a po drugie to w jakiej kwocie opłacił przesyłkę?

oznacz moderatorów
agat2507
#1 Nowicjusz#

Pieniądze już są, kwota jest z taka jak przesyłka z allegro

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@agat2507 przez system tego nie zrobisz, jeśli to był zakup smart to masz problem bo nie nadasz, na przyszłość, można opłacić przelewem przez PayU !!! i tam kieruj klienta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
agat2507
#1 Nowicjusz#

Dzięki, tak zrobię, chyba mu po prostu nadam pocztą, bo i tak muszę tam iść, różnicę mu zwrócę a na przyszłość będę robić zwrot i do widzenia, proszę płacić przez payu.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@agat2507 a czemu chcesz na poczcie, skoro zamówił paczkomatem ? nadaj ręcznie przez menadżer i tyle 🙂 dołożysz kilka złotych ale uwaga dostaniesz zwrot prowizji które Ci wyrówna dopłatę, bo system anuluje to zamówienie jako nie opłacone 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów