anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zmienia adres wysyłki po dokonaniu zakupu.

mateusz937111
#2 Obserwator#

Kupujący za pośrednictwem komunikatora poza allegro prosi o wysyłkę na inny adres i dane osobowe niż te które dostałem przez allegro. Czy powinienem wysłać paczkę do innej osoby oraz na inny adres niż ten który dostałem przez allegro?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Nie wygenerujesz listów adresowych na inne dane niż te które podał klient. Najprościej będzie poprosić klienta o odstąpienie od umowy i ponowne jej zawarcie tym razem z poprawnymi danymi do wysyłki. Moim zdaniem.

oznacz moderatorów

mateusz937111
#2 Obserwator#

Ale ja nie chcę żadnych listów adresowych. Wysyłam jedną paczkę kurierem do jednego nabywcy. Nigdy nie generowałem żadnych listów nie wiem o co chodzi.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Skąd wiesz że to kupujący pisze z komunikatora po za Allegro?  Ja bym jeszcze przed wysłaniem zadzwonił na telefon klienta i potwierdził zmianę adresu, tak dla pewności, a najlepiej zarządzał potwierdzenie danych e-mailem przez serwis Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mateusz937111 Niech kupujący poda Ci ten nowy adres na piśmie, na przykład mailem. Wtedy możesz wysyłać.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@mateusz937111  zgadzam sie z xyz96 także bym poprosił kupujacego o podanie mailowo nowego adresu. Ponadto jak juz ktoś napisał przed wysyłką możesz jeszcze zadzwonić do kupującego i potwierdzic zmiane adresu. Tak abys był pewien że to kupujący zlecił zmiane.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie wysyłaj za pobraniem tylko po zaksięgowaniu przelewu na swoim koncie .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mateusz937111 poproś go aby tą samą wiadomość wysłał po zalogowaniu poprzez system allegro w ,,centrum wiaddomości ,, lub ,,pytanie do sprzedającego ,, Zachowaj tą wiadomość .

oznacz moderatorów