anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kurierzy nie odbierają przesyłek. Paczka czasami czeka 3 dni. gdzie zgłosić opóźnienia w odbiorze?

RWK-SOLUTION
#9 Pomysłodawca#

kurierzy nie odbierają przesyłek. Paczka czasami czeka 3 dni. gdzie zgłosić opóźnienia w odbiorze? oprócz u samego przewoźnika? czy zgłosić jeszcze na allegro taki fakt?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@RWK-SOLUTION a jaki przewoźnik ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RWK-SOLUTION
#9 Pomysłodawca#

DHL, DPD

oznacz moderatorów

RWK-SOLUTION
#9 Pomysłodawca#

mam rolki transportowe do wysyłki i niestety nie wchodzą w paczkomat 😉 zmieniam co chwilę opcję wysyłki bo mam dość użerania się z kurierami, którzy nie podjeżdżają. Wybrałam teraz opcję dpd pickup i sama wożę paczki do punktu i tak po 24 godzinach nadal paczka leży w punkcie, kolejny dzień stracony, a ja znów tracę czas na infolinię, skargi, interwencje, maile. Mam dość takiej sytuacji. Kurierzy nie szanują w ogóle klientów. W miejscowości, w której wysyłam paczki co chwile jest inny kurier i pracuję za karę. Po mimo zgłoszenia u każdego kuriera, że adres firmy i domowy jest taki sam to nigdy z żadnym nieudało mi się dogadać, żeby podjeżdżali do firmy, a nie do domu. Podjeżdża do domu i pisze, że przesyłki nie ma. Wszyscy jesteśmy w firmie, a przesyłki z towarem przecież nie zostawię na chodniku przed domem przy ruchliwej ulicy. Nikt nie potrafi mi pomóc.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@RWK-SOLUTION Napisz do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt i podaj konkrety (numery zamówień, daty, opisy sytuacji). Skontaktujemy się z przewoźnikami. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów