anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja na Allegro , Skończona aukcja na Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
anQadaily
#7 Wielbiciel#

Wystawiony przedmiot na Allegro Lokalnie, pojawił się również na Allegro, otrzymałam informację, że ktoś zalicytowal na Allegro, ale na Allegro Lokalnie aukcja została zakończona bez sprzedaży... Nie otrzymałam jak za dobrych czasów, powiadomienia kto kupił itd. to w końcu przedmiot gdy ktoś zalicytowal na Allegro uznaje się za sprzedany? Czy nie, bo w Lokalnie zakończył się bez sprzedaży?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Nie mógł zalicytować na Allegro, jeśli to był przedmiot wystawiony na Lokalnie. Przedmioty wystawione na Lokalnie można licytować tylko na Lokalnie. Na zwykłym Allegro są one tylko widoczne, ale przy próbie zakupu przenosi na Lokalnie. Chyba, że były to dwie oddzielne aukcje tego samego przedmiotu, jedna wystawiona na Lokalnie, druga na Allegro.

oznacz moderatorów
anQadaily
#7 Wielbiciel#

To ciekawa jestem jak to zrobił, bo tak się stało 😕 , dostałam w dniu złożenia oferty maila, że jest oferta i nie na Lokalnie tylko na normalnym Allegro

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne wystawiłeś tu i tu.

oznacz moderatorów
anQadaily
#7 Wielbiciel#

Pewnie tak, tylko teraz pytanie brzmi, jak to sfinalizować?

Zawsze po zakończeniu licytacji otrzymywało się maila z danymi kupującego, tutaj tej sytuacji nie ma...

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@anQadaily To w końcu tę ofertę masz tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia czy tutaj https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane? Bo jeśli na AL, to mejla dostaniesz dopiero wtedy, gdy kupujący zapłaci.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
anQadaily
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję :), kiedyś było inaczej , o tempora o mores ,🤪

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@anQadaily Nie ma za co:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów