anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mając 3 miesiące bez prowizji nagle bez żadnej informacji po około 30 dniach wskoczyła prowizja

Maxer_sklep
#7 Wielbiciel#

W centrum zniżek w aktywnych mam bonus powitalny który daje możliwość sprzedaży przez pierwsze 3 miesiące bez prowizji oraz na wyróżnienia z 50% opłatami. Dzisiaj rano chciałem dodać nowe produkty i widzę ze na dole w podsumowaniu zamiast kwoty 0.0zł prowizji jest normalnie wpisana prowizja sprawdziłem moje aktywne aukcje i każda nagle ma prowizje. Nie dostałem żadnej informacji aby coś miało się zmienić. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Tego trzeba samemu pilnować.

oznacz moderatorów

Maxer_sklep
#7 Wielbiciel#

Ale skoro mam 3 miesiące darmowe to jak mam pilnować skoro nie minął nawet miesiąc tutaj chodzi mi o jakiś błąd 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Maxer_sklep
#7 Wielbiciel#

Czytałem warunki i wszystkie zostały spełnione zwłaszcza ze przez miesiąc korzystałem już z tej zniżki a data zakończenia wypada na 15.10.2024 i widnieje dalej w aktywnych zniżkach napisałem w formularzu zgłoszeń dzisiaj z rana i czekam na odpowiedz allegro ale ciągle wpadają sprzedaże które przy prowizji będą bardzo słabo lub w ogóle opłacalne więc czas tutaj odgrywa dużą role 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Maxer_sklep A przeczytałeś regulamin? 

100% zniżki na prowizję od sprzedaży oraz 50% zniżki na prowizję od sprzedaży Oferty wyróżnionej, jednak nie więcej niż 10 000 zł brutto; Program Powitalny trwa przez 90 dni licząc włącznie z dniem, w którym benefity pojawią się na Twoim Koncie

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów