anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam problem z kurierem inpost, nie przyjeżdża po odbiór paczek a zaznacza jako odebrane

GoscikW
#7 Wielbiciel#
  • Witam mam problem z kurierem inpost, nie dość że nie przyjeżdża po odbiór paczek to jeszcze je zaznacza jako odebrane. Na infolinię inpost dzwoniłem chyba z 15 razy mailem skargi też nic nie daje. Macie moz3 jakieś propozycje?
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mikeza
#20 Guru#

@GoscikW  podjechać do centrali i zgłosić komu trzeba. Co się dzieje z tymi kurierami, ostatnio to jakaś masakra 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

Dokładnie  . Inpost ostatnio przegina jak tylko może paczki wracają potuczone , uszkodzone . Już brak mi sił

oznacz moderatorów

GoscikW
#7 Wielbiciel#

Widzę że nie tylko ja mam z nimi problem...

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@sagarysklep @GoscikW @mikeza Ja ostatnio miałem kilka paczek Inpost które dotarły na czas, ale w opłakanym stanie. O dziwno zawartość ok, ale opakowania zmaltretowane lub porozrywane...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

GoscikW
#7 Wielbiciel#

Byłem dziś  przy paczkomacie jak kurier wrzucał paczki do busa i to dosłownie, nawet jesli by było tam szkło czy ostroznie wątpie żeby to zauważył...

oznacz moderatorów

lopes1990
#12 Orędownik#

Też korzystam z inpostu. nadajemy tysiące paczek miesięcznie, mam te szczęście, że nasz kurier jest naprawdę w porządku, ale jak słyszę, że **piiip**ziela od 6 rano do 19:00 z paczkami to szczerze współczuję . Od początku epidemii mają taki skok procentowy z wysyłkami , że jest to ponad siły wszystkich. Ciężko przygotować wszystko w tak krótkim czasie, żeby sprawnie funkcjonowało. 

 

Wcześniej nasze nadania ilościowe były w granicy 60% do 40% na korzyść inpostu w stosunku do DPD. Teraz nadania DPD to w porywach 15-20% tego co odbiera inpost. 

 

Tam też pracują ludzie

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@lopes1990  wytłumacz to kupującemu bo ja ciągle słyszę, że za długo, że za późno, że kurier to, że tamto. Żeby tak jeszcze klient to zrozumiał, to byłoby super. A tak tylko ciągle nowe dyskusje z powodu problemów z doręczeniami paczek i oczywiście wszystkiemu jest winien sprzedający 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów