anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja sprzedaż - coś się zmieniło bo nie widzę moich ofert które sprzedaje więc nie mogę ich edyt itd

Kriss-K2
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Ja widzę 13.

oznacz moderatorów

Kriss-K2
#8 Zapaleniec#

alle.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kriss-K2 Tego nie widzimy, musi moderator zatwierdzić.

oznacz moderatorów

Kriss-K2
#8 Zapaleniec#

Otwieram zakładkę SPRZEDAŻ / Licytacji i Kup teraz / Moje oferty   i  nie ma nic Jak mam zarządzać swoimi ogłoszeniami o co chodzi 

oznacz moderatorów

Kriss-K2
#8 Zapaleniec#

Na Allegro lokalne widzę swoje ogłoszenie ale allegro lokalne to jest jedno wilekie nieporozumienie tu prawie nikt nie zagląda wyszukiwarki nie znajdują tam produktów więc i jak tam coś można w ogóle sprzedać

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kriss-K2 Doprecyzuj proszę o jaką ofertę dokładnie chodzi, ponieważ na standardowym Allegro jest już dostępnych klika Twoich  ofert.

Jeśli chcesz opublikować ofertę na Allegro, a nie Allegro Lokalnie możesz skorzystać z formularza dostępnego tutaj: 

Lokalnie.jpg

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Kriss-K2
#8 Zapaleniec#

Chciałem na moim komputerze edytować moje ogłoszenia ale nie wyświetla się żadna moja oferta sprzedaży - jedynie te z allegro lokalne. Ale na moim telefonie wszystko wygląda ok. Instalowałem na nowo system Windows 7 i przeglądarkę Google Chrome czy to by miało wpływ na błąd wyświetlanej strony a jeśli tak to dlaczego. Nie mam zamiaru przechodzić na Windows 10. Czy trzeba jakąś nakładke zainstalować lub poprawić ten błąd na stronie allegro?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kriss-K2 Skoro instalowałeś świeżego windowsa 7, to zainstaluj sobie tę łatkę https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4474419/sha-2-code-signing-support-update i powinno działać.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Kriss-K2  Z automatu otwierają się oferty Kup teraz.  Zobacz tu:

Przechwytywanie.JPG

Ula

Ula
oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

u mnie to samo no geniusz wymyslił to AL

 

oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

Ale ja mam wszystko na "kup teraz "  🙂

oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

Boże ,jaki bałagan,sprawdze,ale myslę ,ze nie tak powinno byc,dziękuję 🙂

 

oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

Przechwytywanie12.PNG

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@fiolek79 Ty masz na Lokalnym, a tam nie wiem jak jest.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

Koszmar,sprzedaje kosmetyki,wiec sezon,dziękuje za wsparcie  🙂 Ale NIGDY wiecej Allegro,po 11 latach -tez kiedys byłam firma,dziekuje za udoskonalenia i "super "udogodnienia,ja po 15 grudnia dziękuje im za współpracę,moze ten ich informatyk zapłaci za takich jak ja,dziękuje za pomoc i życzę powodzenia ,ja juz nic po tym terminie nie wstawie 🙂

 

oznacz moderatorów