anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto zostało zablokowane na sprzedaż

Client:49281168
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedawałem rzecz na allegro lokalnie i nie zauważyłem że kupujący kupił, nie zauważyłem żadnego powiadomienia ani nic. Zwróciłem pieniądze kupującemu po ugodzie ale dopiero po czasie jak złożyl sprawę do allegro i zablokowali mi sprzedaż. Jest możliwość odblokowania tego jak przez mój głupi błąd ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49281168 Cześć. Takie pomyłki się zdarzają - zwróć wpłatę kupującemu i prześlij potwierdzenie przelewu przez ten formularz.

Na Allegro Lokalnie nie ma zwrotów systemowych, dlatego musisz poprosić kupującego o dane do przelewu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

DawidKonieczny01
#7 Wielbiciel#

Witam.  Nie zdążyłem odpowiedzieć w czasie na sprawę którą założył mi kupujący. Sprawę załatwiłem z nim w 10min. Kupujący zadowolony zakończył dyskusję ale ciągle mam zablokowane konto. Moje konto jest zawsze na 100% pozytywne, wszystko uregulowane. Allegro nie odpowiada na żadne moje wiadomości. Jak długo mam jeszcze czekać? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Żaden moderator publicznie niczego nie powie ale pisząc tu możesz przyspieszyć sprawy. Napisałeś tam do Allegro? https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

DawidKonieczny01
#7 Wielbiciel#

Pisałem tam z dwadzieścia razy ;/

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DawidKonieczny01 sprawdziłam, że otrzymywałeś od nas odpowiedzi na swoje pytania. Tak jak napisaliśmy w sprawie nr 21479196, brak odpowiedzi przez 24h w dyskusji oraz na wiadomości kupujących zadane przez "Pytanie do sprzedającego" widoczne w ofercie wpływa negatywnie na jakość sprzedaży. Nie sprawdzamy jaka jest wiadomość kupującego ani co było w opisie Twojej oferty, dlatego bardzo proszę odpowiadaj na wiadomości kupujących, nawet jeśli Twoim zdaniem ich pytania nie są związane z przedmiotem. Korespondencja z nami w wyżej wspomnianej sprawie wciąż trwa, dlatego bardzo proszę poczekaj na naszą odpowiedź, ponieważ decyzję o zdjęciu blokady może podjąć jedynie Dział bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów