anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczanie dodatkowych kosztów przesyłek przez operatora logistycznego DHL

MGH_Hurtownia
#7 Wielbiciel#

Proszę o pomoc, operator logistyczny DHL dolicza mi dodatkowe koszty przesyłki z tytułu:

"Przesyłka niestandardowa (jeden z wymiarów jest większy niż 120 x 60 x 60 cm)" 

Jest to całkowita nieprawda, ponieważ maksymalny wymiar paczki jaki zgłaszam jest to 35x35x40 jednak koszty są mi doliczane a nie jest to mało bo 25,99 zł do każdej paczki.

Pierwsze takie doliczenie dostałem na początku miesiąca, oczywiście sprawę reklamowałem lecz do dzisiaj nie mam żadnej informacji zwrotnej w tym temacie. Dzisiaj mam kolejne nie małe doliczenie. 


Czy ktoś z Was miał podobny problem? 

 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MGH_Hurtownia Cześć. W takiej sytuacji najlepiej od razu złóż reklamacje na kolejne naliczenia. 

oznacz moderatorów

MGH_Hurtownia
#7 Wielbiciel#

Oczywiście już to zrobiłem załączając wykaz przesyłek do których koszt został doliczony. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MGH_Hurtownia bierzesz pod uwagę wagę gabarytową , widzę ,że masz w ofercie sporo ciężkich produktów .

oznacz moderatorów

MGH_Hurtownia
#7 Wielbiciel#

Tak, i jakbym nie liczył to 30kg (czy to wagi rzeczywistej czy gabarytowej) paczki nie przekraczają.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

TechPlayZone
#7 Wielbiciel#

Mam to samo, paczka 12 kg liczona jako 58 dopłata 299, nie jedyna sytuacja, dzisiaj zauważyłem

oznacz moderatorów