anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

negatywna opinia jak usuąć, to moję początki i bardzo mi szkodzi ta opinia

MAMY ROZWIĄZANIE!
RANATA25
#9 Pomysłodawca#

Witam, bardzo bym chciała usunąć negatywną opinię, to moje początki sprzedazy i mam mało opinii, więc ta jedna bardzo obniża mi średnią. Gdzieś czytałam, że jedną negatywną  mogę usunąć, proszę o pomoc jeśli to mozliwe. Ta opinia jest niezgodna z tym ,że żle pakuje przesyłki bo o to akurat dbam bardzo o czym świadcza pozostałe komentarze. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mdrogeria
#21 Demiurg#

@RANATA25 nie możesz usunąć , nie liczy się tylko do statystyk , ocenę może usunąć lub zmienić klient / spróbuj się dogadać / lub allegro jeśli narusza zasady  ,ale na to drugie nie licz .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Gdzieś czytałam, że jedną negatywną mogę usunąć    ale gdzie? opinie może Ci usunąć Allegro jak jest niezgodna z regulaminem, albo prosić kupującego o jej usunięcie.https://help.allegro.com/sell/pl/c/jak-dzialaja-oceny-i-komentarze

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@RANATA25 

Polecam kontakt telefoniczny z kupującym. Wytłumacz, jakie to ma znaczenie dla Twojej firmy. Bezpośrednia rozmowa może zmienić nastawienie kupującego skuteczniej niż prośba wysłana mailem.

Osobiście taki kontakt cenię najbardziej. Gdy coś poszło nie tak, a sprzedający jak najszybciej poinformuje mnie o problemie, wyjaśni przyczyny, zawsze może liczyć na pozytywną albo przynajmniej nienegatywną 😉 reakcję z mojej strony.

oznacz moderatorów