anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę wydrukować etykiet dla wysyłek z Allegro

gonia_krak
#8 Zapaleniec#

Witam,

po synchronizacji inpostu z allegro pobiera mi normalnie zamówienia ale nie mogę pobrać dla nich etykiet bo pojawia się za każdym razem komunikat zły numer telefonu odbiorcy. Ale to nie wpisuję te numery tylko system mi pobiera z Allegro. Do tej pory normalnie się drukowalo a teraz jeden i ten sam komunikat błedny numer telefonu odbiorcy.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gonia_krak prześlij proszę zrzut ekranu z tym komunikatem, na którym widoczne będzie pełne okno przeglądarki wraz z adresem strony oraz datą i godziną oraz przykładowy numer zamówienia przy którym ten problem się pojawił. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gonia_krak
#8 Zapaleniec#

20221003_095303.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gonia_krak sprawdź proszę czy masz możliwość zmiany numeru telefonu i usunięcia "+". Dane kupującego są pobierane z Allegro, ale na etapie tworzenia etykiety można edytowac numer telefonu, gabarytu przesyłki i ubezpieczenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gonia_krak
#8 Zapaleniec#

Mam ale pojawią się drugi problem. Jeśli ktoś wpisał dostawę do paczkomatu to już nie mogę tej etykiety wydrukować bo na etykiecie wpisuje się tylko adres odbiorcy bez możliwości wpisania paczkomatu

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@gonia_krak 

W zaistniałej sytuacji prosimy o wiadomość prywatną na pomoc@inpost.pl wraz z zrzutami ekranu i podaniem następujących danych:

- Nazwa użytkownika Allegro sprzedającego:
- Nazwa użytkownika Allegro kupującego:
- Adres e-mail sprzedającego (w naszym systemie):
- Numer Aukcji:
- ID płatności:
- Data zakupu i płatności:
- Sygnatura Paczkomatu odbiorczego:
- Nowa integracja Allegro (zakładka Allegro) czy stara (zakładka Wyślij paczki):

Zgłoszenie zostanie wysłane do dalszej weryfikacji do odpowiedniego działu.

oznacz moderatorów

gonia_krak
#8 Zapaleniec#

Już przesłałam w międzyczasie. Podobno mają problem od środy i pracują nad tym

oznacz moderatorów