anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieodpowiedziana wiadomość od klienta

sylwsiaraJder
#9 Pomysłodawca#

Cześć, na koncie firmowym mam autorespondera, ale on się skończył jak się okazało... i mam jedną nieodpowiedzianą wiadomość, nie mam ich setki w ciągu 30 dni, ale nie mam ich też mało... wszystkie statystyki są na +, nie ma żadnych akcji w dyskusjach itp. obawiam się ile punktów poleci, bo naczytałam się, że niektórzy dostawali nawet -2000, ale myślę, że aż tak źle to nie będzie, odpowiedź była po jakiś 8h od minięcia regulaminowych 24h, jakie macie doświadczenia?

P.S. autoresponder ponownie już działa. 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sylwsiaraJder oj ... bałbym się na Twoim miejscu 

Prymusi tracą SS , a średniakom blokują konta 

oznacz moderatorów

sylwsiaraJder
#9 Pomysłodawca#

Dzwoniąc i rozmawiając z Doradcami Allegro poinformowano nas, że tak sobie od razu kont się nie blokuje, chyba, że się dzieje nie wiadomo co 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sylwsiaraJder Zależy na jkim poziomie mas  jakość , jeśli wysoko to wielce bym się nie obawiał tylko good bye  SS , odjęte punkty mogą jednak sprawić że jakość z neutralnego spadnie do nieakceptowalnego i ... po ptokach na miesiąc 

oznacz moderatorów

sylwsiaraJder
#9 Pomysłodawca#

Jakoś mam na poziomie super”

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sylwsiaraJder to się nia ma czym martwić , spadnie trochę pozycjonowanie , jak masz aktualnie SS to zabiorą i nie będzie przez miesiąc .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za jedna nieodpowiedzianą wiadomość nie zablokują konta, chyba że kupujący jakość będzie mocno "wariował", dyskusja, POK. Jakość mogą obniżyć.

oznacz moderatorów

sylwsiaraJder
#9 Pomysłodawca#

okazało się, ze to było pytanie z sekcji centrum wiadomości jako zwykła korespondencja zamiast „pytanie do sprzedającego”  wiec mam więcej szczęścia niż rozumu 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

My nie mieliśmy tego szczęścia. Ku przestrodze pokazuję jak wygląda naruszenie regulaminu:

annas14firma_0-1662810557620.png

Wbrew pozorom jest to pierwsze pytanie a nie odpowiedź na naszą informację. Niestety osoba obsługująca w tym dniu uznała to za potwierdzenie naszej standardowej informacji.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@sylwsiaraJder Właśnie dziś straciliśmy SS dokładnie z tego samego powodu. 

annas14firma_0-1662731278723.png

Nie używamy autorespondera bo zapytań liczonych do programu mamy do 20 miesięcznie. To jedno spowodowało spadek do 94% Pomogły trochę osoby z AG ale tylko przez godzinę (9 zapytań). Żeby wywindować do wymaganych 99% musielibyśmy otrzymać ponad 80 zaliczonych zapytań, a to jest nierealne przy 8-10 tys. odsłon dziennie.
Trudno. Za dwa tygodnie będziemy ponownie aplikować do programu.

oznacz moderatorów

sylwsiaraJder
#9 Pomysłodawca#

A jak ci punkty poleciały w sensie jaka ilość ? 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Punkty lecą na minus dopiero poniżej 95%. Tak można stracić tylko 20. Dzięki tym 9 zapytaniom od AG wskoczyliśmy na 96% i mamy 4 z 20.
Reszta punktacji bez zmian. Jesteśmy w 2% najlepszych sprzedawców ale na SS nie zasługujemy.

oznacz moderatorów

sylwsiaraJder
#9 Pomysłodawca#

To jest jakiś totalny absurd z tym naprawdę 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

annas14firma_1-1662732906150.png

 

oznacz moderatorów

sylwsiaraJder
#9 Pomysłodawca#

No właśnie 🙃🙃🙃

a takie pytanie, dozwolone są prośby o zadawanie pytań na Allegro ? 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Zadałem takie pytanie moderatorom AG i po niespełna godzinie post został usunięty.

Domyślam się więc, że odpowiedź brzmi: NIE

oznacz moderatorów

sylwsiaraJder
#9 Pomysłodawca#

To ja wole do znajomych napisać żeby mnie popytali 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Zaliczane są tylko odpowiedzi na pierwsze zapytanie w wątku. Wątek przerywa złożenie zmówienia. Tak wiec trzeba mieć 99 unikalnych osób/kont w ciągu 30 dni - próg 99%. Zapytanie od tej samej osoby/konta o inny produkt nie liczy się. Zapytanie następnego dnia od tej samej osoby/konta nie liczy się.  
Powodzenia.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sylwsiaraJder dawaj tu nick , podciągniemy trochę jeśli oczywiście występuje potzeba .

oznacz moderatorów