anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi,po co ,na co to łaczenieofert,z kim z czym?Utrudnia to wszystko?Ktos podpowie,wyjaśni?

fiolek79
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@fiolek79  Napisz po ludzku z czym masz problem to może uda się coś podpowiedzieć.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

Chce  wystawic aukcje z kosmetykami znanej firmy,wpisuje nazwe i wyswietla sie ,ze nie ma takiego produktu,choc jest ,bo inni tym chandluja,załancza sie wpisz iban,na poczatku nie kumałam,jakims cudem poleciałam po kosmetykach,i udało się,ale mam do sprzedania maskotki misie,wziełam sie za wystawianie i znów ten sam komunikat podaj iban ,połacz produkty no co mam łaczyc i z czym?

 

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@fiolek79  Na pewno domaga się IBAN ? 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

EAN ,mam prawie 60 lat nie jestem tak biegła 🙂

oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

Misie ,maskotki były zakupione kilka lat temu,czemu normalnie jak dawniej (nie było mnie ok roku)nie moge wystawic towaru?

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@fiolek79  Bo przez ten rok wiele się zmieniło. EAN w wielu kategoriach jest obowiązkowy :

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/obowiazkowy-kod-ean-numer-gtin-w-wybranych-kategoriach-24-sierp...

_____________
Kama
oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

no jeszcze linka nie czytałam,ale cos nieco przez te problemy czytałam,ucieszyłam sie jak udało mi sie odkryc droge do wystawiania kosmetyków,bo sa na rynku-ale gzdzie szukac kodu dla misia maskotki zakupionego 8 lat temu w ciuchlandzie,lub  bluzki która kupiłam 20 lat temu i teraz chce ja sprzedac ,ja nie rozumiem,dawniej było czytelnie,ja nie mam 10 lat,nie ogarniam,11 lat na alegro i były czasy ,ze firma,a teraz nie ogarniam,niby prosto,moze dla młodych,dla mnie koszmar.To ktoś podpowie jak moge wystawic angielskie misie Russ,uzywane ale piekne,musze,bo nie mam pracy i głód zaglada,moze to tez powód mej frustracji

oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

No dobra ,ale ja sprzedaje np rzeczy używane,mam kolekcje misków z serii Russ,były przez kilka lat u mnie kupione na ciuchlandzie,teraz nie mam pracy od maja to szukam grosza,to skad mam ten EAN brac ?

oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

ps.no i z czym mam to połaczyc,z jakim produktem,jak znalezc?Podpowiecie ,będe wdzieczna 🙂

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@fiolek79   Podaj kod producenta  000000 . Może zadziała 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@fiolek79 już wyjaśniam, chodzi Ci zapewne o te co się wyświetlają nad ofertą ? są po to żeby wymusić na sprzedawcach niskie ceny produktów 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

fiolek79
#9 Pomysłodawca#

Nie ,nie jestem w stanie nawet zamiescic oferty która mam,rok temu było to 3 min,teraz nic nie wchodzi,strony znikaja,ale to juz mniejsze bo klikam ponownie i tworze aukcję ,ale sa dwa komunikaty podaj EAN lub połacz z produktem,a skad mam miec ten iban i z jakim produktem mam łaczyc ?

oznacz moderatorów