anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obowiązkowe kody EAN - co z działalnością nierejestrowaną?

gryadam
#7 Wielbiciel#

Przed chwilą otrzymałem informację, że moje oferty nie mogą zostać wznowione ze względu na brak kodów EAN/GTIN. Jednak aby otrzymać takie kody konieczne jest posiadania działalności gospodarczej. Sprzedaż na Allegro prowadzę w ramach nierejestrowanej działalności gospodarczej, więc uzyskać ich nie mogę, a tym samym nie mogę wystawić przedmiotów na Allegro w kategorii, w której je sprzedawałem (suplementy akwarystyczne). Co mam zrobić w takim przypadku? Czy Allegro całkowicie zapomina o NDG i "wycina" w ten sposób początkujących przedsiębiorców?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pecela
#16 Inspirator#

A twój dostawca lub producent, nie dostarcza kodów EAN?

oznacz moderatorów

gryadam
#7 Wielbiciel#

Ja jestem producentem. W sensie sam przygotowuję produkty (suplementy akwarystyczne). I tu jest właśnie problem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gryadam Jeśli nie masz możliwości wykupienia kodów z https://gs1pl.org/, to pozostaje Ci wystawianie ofert na Allegro Lokalnie (gdzie nie ma konieczności uzupełniania EANów).  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

gryadam
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, to jest konkretna informacja. Tylko problem polega na tym, że na Allegro mam już zbudowaną bazę klientów, którzy piszą zdezorientowani, bo już jakiś czas temu Allegro uniemożliwiło "stałe" oferty "Kup teraz". Obecnie taka opcja jest zarezerwowana wyłącznie dla firm. Jak dla mnie to to jest uderzanie w małych sprzedawców i początkujące firmy, a wspieranie tych większych konkurencyjnych, co jest niestety bardzo nie fair i trochę przeczy zasadom wolnego rynku i konkurencji...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gryadam nie wiesz skąd się bierze kody EAN ? 😁 ... wręcz genialny w swojej prostocie sposób , niestety nie mogę tu napisać .

oznacz moderatorów