anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność przy odbiorze uiszczona - nadal nie mam pieniędzy u siebie

MAMY ROZWIĄZANIE!
magda_887
#1 Nowicjusz#

Paczka odebrana przez kupującego 17.03, płatność przy odbiorze uiszczona a w Finansach Allegro luka w historii, jakbym nic nie sprzedała 😕 Pieniędzy nadal nie mam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@magda_887 Cześć. Podaj mi proszę numer tego zamówienia. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
magda_887
#1 Nowicjusz#

Hej, proszę 🙂

nr oferty: 11881271088

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@magda_887 Kupująca wybrała metodę Allegro miniKurier24 InPost pobranie. Środki wpłacone przez klientkę trafią na Twój rachunek w ciągu 5 dni roboczych - od momentu opłacenia przesyłki (czyli 17.03). Proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości, ta płatność do Ciebie dotrze. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
magda_887
#1 Nowicjusz#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@magda_887 Był weekend. Dużo banków porobiło sobie przerwy technicznie. Poczekaj jeszcze 2-3 dni.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@magda_887 

Allegro DPD pobranie - Zapłatę za sprzedaż towaru otrzymasz w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych po odebraniu przesyłki przez kupującego. Całą kwotę otrzymasz bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Allegro Inpost - Środki wpłacone przez adresata trafiają na rachunek nadawcy do 5 dni roboczych od momentu opłacenia przesyłki. W praktyce często docierają nawet w ciągu dwóch dni!

Allegro UPS - Zapłatę za sprzedaż towaru otrzymasz w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych po odebraniu przesyłki przez kupującego. Całą kwotę otrzymasz bezpośrednio na swoje konto bankowe.

W żadnym z tych przypadków termin na otrzymanie środków nie minął.

oznacz moderatorów