anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet Powitalny, 100 wyróżnień gratis jak to jest z odnawianiem?

Greenlavashop
#7 Wielbiciel#

Cześć, jestem nowym sprzedawcą. Dostałem pakiet 100 wyróżnień gratis. Jeśli wystawię ofertę to mam rabat na pierwsze 10 dni tej oferty a potem płacę normalnie 19zł czy dopóki mam darmowe wyróżnienia nie płacę nic za wyróżnienia nawet jak się odnawiają? Pytam bo w nadchodzących opłatach pisze, że zapłacę 19 zł ale znowu w pytajniku jest napiane, że to lista nie uwzględnia pakietów. To jak to będzie? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, dopóki masz darmowe wyróżnienia nie płacisz nic nawet po odnowieniu, ale gdy w sumie przekroczysz 100 darmowych wyróżnień, nagle każde następne będzie płatne, wiec w porę wyłącz automatyczne wznawianie.

Pamiętaj też o tym, że regulamin promocji jest napisany niezwykle zawile, tak, że nawet niektórzy pracownicy Allegro mają czasem kłopoty z jego rozszyfrowaniem, więc lepiej wyłącz promowanie zanim Allegro naliczy Ci ogromne opłaty przy tej promocji. 

oznacz moderatorów

Greenlavashop
#7 Wielbiciel#

Do końca stycznia jest promocja więc wyłączę w przyszły weekend. Dzięki za odpowiedź

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Greenlavashop "mam rabat na pierwsze 10 dni tej oferty a potem płacę normalnie 19zł"

Gdy jakiś rok temu korzystałem z takich darmowych wyróżnień to było tak jak w powyższym cytacie, a nie tak jak pisze xyz96. Po 10 dniach, gdy nie wyłączyło się wyróżnienia w ofercie, płaciło się 19 zł., mimo, że było kilkadziesiąt darmowych wyróżnień w pakiecie. Trzeba było w każdej ofercie wyłączyć wznawianie wyróżnienia.

oznacz moderatorów

Greenlavashop
#7 Wielbiciel#

Kolega wyżej, miał rację,  odnowiło mi się  i nie zapłaciłem

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

To zostaw mu lajka i oznacz jako rozwiązanie.

oznacz moderatorów