anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayU Aktywacja Konta kiedy dostanę przelew na moje konto bankowe

piotrlisiowski
#7 Wielbiciel#

Kiedy dostanę przelew na moje konto bankowe. Sprzedałem przedmiot za 1425 zł kupujący przelał na PayU cała kwotę w moim menu od moich rachunków jest  napisane że trzeba czekać na weryfikację... Wysyłałem skany dowodu zrobiłem przelew blikiem. Kiedy mogę spodziewać się przelewu z PayU na moje prywatne konto bankowe??? Jestem zielony w tym temacie fajnie by było gdyby Moderator mógłby mi w tym temacie pomóc. Z góry dziękuję i pozdrawiam Piotrek 👍💪

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same jak dane osobowe konta bankowego. Weryfikacja PayU trwa około 3 dni robocze, a Przelewy24 około 5 dni roboczych. Po udanej weryfikacji pojawi się tu https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system na zielono status wypłat "aktywne" - wtedy zlecasz wypłatę środków na swoje konto. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@piotrlisiowski Zazwyczaj trwa to kilka dni, jeżeli wszystko się zgadza, wszystkie dane muszą być takie same jak właściciela konta Allegro i konta bankowego.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piotrlisiowski Wypłaty przez PayU są już aktywne na Twoim koncie, a samo zlecenie jest również poprawnie zakończone, więc najpóźniej do końca jutrzejszego dnia, pieniądze będą na Twoim koncie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

piotrlisiowski
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Piotrek 👍😉

oznacz moderatorów

piotrlisiowski
#7 Wielbiciel#

Już jest Wszystko aktywne i działa jak w zegarku. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Piotrek 😉👍

oznacz moderatorów