anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrana oplata za wyróżnienie pomimo zakończonej aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
HappySupply
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry wszystkim. Tak jak w temacie: czy to jest normalne że pobrano ode mnie opłątę za wyróznienie ofery pomimo że ta była zakończona ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Co się stanie, jeśli zakończysz ofertę z opcją promowania

W zakończonych ofertach nie naliczamy opłat za promowanie. Możesz wyłączyć w nich opcje promowania. Dzięki temu, zadecydujesz, czy chcesz je dalej promować po wznowieniu.

Jeśli nie wyłączysz promowania w zakończonych ofertach, wówczas po ich wznowieniu naliczymy opłatę za kolejny cykl. Jeśli wznowisz ofertę jeszcze podczas trwania poprzedniego cyklu rozliczeniowego, następną opłatę naliczymy dopiero po jego zakończeniu.

oznacz moderatorów
HappySupply
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź LEW ale raz moja ofera była zakończona (a opłatę za kolejny 10 dniowy okres naliczyło) a dwa w nieaktywnej ofercie nie mogłem wyłączyć wyróżneinia, musiałem ją aktywować, wyłączyć i jeszcze raz zakończyć. Wygląda na to że nie słusznie została ta opłata naliczona. Gdzie mogę się zwrócić o zwrot ? Będę wdzięcznyza pomoc. Pozdrawiam,

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HappySupply skonsultuję to, ale poproszę o potwierdzenie czy chodzi o ofertę nr 11942909768?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
HappySupply
#8 Zapaleniec#

Cześć Monika. Tak, dokłądnie o tą ofertę mi chodzi (:

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HappySupply oki, dziękuję za potwierdzenie! Dam znać gdy otrzymam odpowiedź w tej sprawie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HappySupply miło mi poinformować Cię, że skorygowaliśmy tą opłatę. Zobaczysz to w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
HappySupply
#8 Zapaleniec#

Dzięki Monika, pełna profeska. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów