anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o pomoc w odblokowaniu konta i odzyskaniu środków

fatboy_lodz
#1 Nowicjusz#

Proszę o pomoc jak w temacie. Dałem do sprzedaży lokalnie jako prywatny 4 stare laptopy, które zalegały mi w domu. Jako że zajmuje się komputerami od ponad 20 lat to wiadomo, że taki sprzęt wala się w domu u każdego informatyka. Chciałem kupić sobie coś nowego i mocniejszego to postanowiłem sprzedać te już nieużywane. Najpierw wystawiłem 3 ogłoszenia, a dzień później czwarte. Dostałem info że jeden z kupujących chce wziąć od razu 2 bo i sfinalizował transakcję i dosłownie chwilę później dostałem maila o blokadzie konta. Chyba z powodu pkt. 2.12 regulaminu, że muszą zweryfikować mnie jako sprzedającego. Że niby sprzedaje w czyimś imieniu, że padłem ofiarą oszustwa. Ja rozumiem "troskę" o klienta, ale od razu blokada konta? To tak jakby policjant po przekroczeniu przeze mnie prędkości profilaktycznie odstrzelił mi nogę bym nie jeździł za szybko. Zero ostrzeżenia, upomnienia. I teraz od prawie tygodnia nie mogę się doprosić o odblokowanie konta bym mógł odebrać środki. Już wysłałem im zdjęcia z dowodem i sprzętem jak prosili i nadal cisza. Rozmawiałem przez infolinię, prosiłem o przyśpieszenie sprawy i nic, zero. Chcę już zlikwidować konto bo mam dość tej firmy. Zawsze jest **piiip**, Temu, **piiip** z którym dość fajnie się współpracuje. Po ponad 16 latach bycia klientem już mam dość. Dlatego proszę, niech ktoś mi pomoże bo już brak mi siły i pomysłów. Ktoś kto ma jakiś dostęp do ich działu bezpieki.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma oni tam działa wg własnego schematu, nikomu nie znanego.

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@fatboy_lodz w sprawie zablokowanego konta kontaktuj się z nami przez formularz

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

fatboy_lodz
#1 Nowicjusz#

Pisałem kilka razy. Teraz też przed ok 15 minutami. I w końcu dostałem odpowiedź, uwaga będzie Hit, że mam odpowiedzieć na maila który został wysłany z adresu NOREPLY!!!! Wysłałem po raz 3 zdjęcia tym razem mailem i okazało się, że nawet ktoś tam jest pod tym NOREPLY

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

To automat. Nie wysyłaj kolejnych, nie pomaga to.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może poza tematem ale Twoja propozycja odstrzelenia nogi za przekroczenie prędkości na pewno podziałała by lepiej od tych mandatów 🤔 

😆

oznacz moderatorów