anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem techniczny

BertoldK
#7 Wielbiciel#

mam problem z edycja ogłoszenia .

"zapisz zmiany" jest cały czas wyszarzone od razu po otwarciu edycji. powyżej przycisku komunikat :

Typ: Niedozwolona wartość

 

żadnego dodatkowego opisu. proszę o pomoc

Oferta: 7c414ae1-9f7e-4698-a609-ca1b2ed51e5a

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BertoldK Cześć. 🙂 A co konkretnie próbujesz zmienić w trwającej ofercie? Na Lokalnie w ofertach z Kup teraz możesz zmienić tytuł, cenę, opis, zdjęcie, metodę dostawy i parametry. Nie można jednak dokonać zmiany kategorii oferty. Nie zmienisz też oferty z Kup teraz na darmowe ogłoszenie. 

Daj proszę znać, jakiej zmiany chcesz dokonać i prześlij mi proszę zrzuty ekranu 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BertoldK
#7 Wielbiciel#

chciałem zmienić cenę, po jej edycji nic sie nie zmienia ( guzik zapisz zmiany nadal nie aktywny).

zrzuty w załaczeniupo edycji ceny, brak możliwości zapisaniapo edycji ceny, brak możliwości zapisaniazrzut 1 po wejsciu w edycje, przed zmianamizrzut 1 po wejsciu w edycje, przed zmianami

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BertoldK Spójrz proszę na wypełnione parametry. Prawdopodobnie jeden z nich jest już nieaktualny i nie pasuje do najnowszego stanu dostępnych parametrów ofert. Wszystkie parametry są weryfikowane przy edycji każdej oferty. 

Powinieneś w którejś ramce odnaleźć czerwony błąd - to będzie oznaczało konieczność modyfikacji 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BertoldK
#7 Wielbiciel#

nie ma takiej ramki ani informacji.

odznaczałem wszystkie pola/parametry po kolei, ale nic się nie zmienia. blokada jest cały czas.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BertoldK Czy mogłabym Cię prosić o zrzut ekranu z widocznym całym formularzem? Prześlę zgłoszenie do sprawdzenia 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BertoldK
#7 Wielbiciel#

jestem w stanie tylko wygeneroewac pdf. jak go przekazać?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BertoldK Prześlij mi proszę na spolecznosc@allegro.pl 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BertoldK W pliku nie widać uzupełnionych parametrów, a w ofercie jest ich kilka.

ko_alka_0-1664889837808.png

Spróbuj również zaznaczyć opcję "Żadne z powyższych" pod propozycjami innych produktów. 

Zrzut ekranu 2022-10-4 o 15.22.07.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BertoldK
#7 Wielbiciel#

zaznaczyłem i wypełniłem pola. nadal problem ale zmienil sie opis błedunowy opis błędunowy opis błędu

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BertoldK Spróbuj zmniejszyć rozmiar zdjęcia, np. za pomocą tej strony: https://www.easy-resize.com/pl/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BertoldK
#7 Wielbiciel#

zaczyna sie jakas szopka.

ja nie mam czasu testować waszego serwisu.

zdjęcia zostały wrzucone przy tworzeniu sprzedaży i od tej pory nic nie było ruszane.

proszę natychmiast usunąć błędy i umożliwić mi edycje .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BertoldK Kliknij proszę w przycisk "rozwiń więcej cech przedmiotu" i uzupełnij tam parametr rozdzielczość, bo to ona powoduje problem, a nie sam obrazek. Z naszej strony w najbliższych dniach wdrożymy poprawę tego mechanizmu tak, aby lista parametrów automatycznie się rozwijała, gdy jakiś parametr jest nieprawidłowy (tak jak w Twoim przypadku). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów