anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaję na Allegro Lokalnie towar, jak wyklikać transport przez Allegro DHL Palety ?

paw9999
#7 Wielbiciel#

Sprzedaję na Allegro Lokalnie towar który nie mieści się do paczkomatu.
Udało mi się to zapakować na pół-paletę.
Znalazłem w ofercie Allegro DHL Palety pozycję która mi pasuje:

Rodzaj palet Waga pojedynczej palety (kg) Cena netto PLN przewozu pojedynczej palety

PPA (półpaleta)
do 100
74


https://help.allegro.com/sell/pl/a/dostawa-produktow-przewozonych-na-paletach-z-dhl-parcel-0A5lXmk7Y...

Jak mam to "wyklikać" żeby taki transport wybrać w wystawionej ofercie?
Jak zaznaczyć żeby klient miał możliwość wyboru takiego transportu albo odbiór osobisty?
Pozdrawiam,
Paw9999

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

komis-bell
#21 Demiurg#

@paw9999 Systemowo na lokalnie nie dodasz takiej metody wysyłki - link który wkleiłeś dotyczy głównego allegro.

Po prostu dodaj metodę dostawy i cenę a nadać musisz we własnym zakresie bezpośrednio u przewoźnika lub przez jakiegoś brokera kurierskiego.
Upewnij się tylko dokładnie co do kosztu wysyłki.

Tak na marginesie - usuń z oferty płatność przy odbiorze bo same z tym problemy.
Jeśli ktoś kliknie kup teraz, wybierze taką metodę płatności i nie pojawi się po odbiór to zostaniesz z prowizją do opłacenia 🙂

oznacz moderatorów

paw9999
#7 Wielbiciel#

Dzięki za wskazówki. A jak już we własnym zakresie bezpośrednio u przewoźnika / kuriera ustalę sobie cene przesyłki, to czy mogę to jakoś wpisać do oferty tak żeby klient miał to do wyboru ?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@paw9999 Tak. W formularzu wystawiania przy metodach dostawy (np. 'przesyłka kurierska  - przedpłata') wpisujesz cenę wysyłki i dodatkowo w opisie możesz podać dokładniejsze informacje na temat pakowania i przewoźnika.

oznacz moderatorów

paw9999
#7 Wielbiciel#

@komis-bella czy zamiast na Allegro Lokalnie mogę wystawić na głównym Allegro i wtedy miałbym tą opcję transportu możliwą do wyklikania?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@paw9999 Wejdź w link który wcześniej wkleiłeś i przeczytaj dokładnie jakie warunki musisz spełnić aby móc w ogóle nadać paczkę taką metodą i w takiej cenie.

Dla jednej przesyłki chyba szkoda zachodu 🙂 
Nie wiem czy czasem nie jest to oferta skierowana tylko do przedsiębiorców.

oznacz moderatorów

paw9999
#7 Wielbiciel#

@komis-belldzięki

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak na Allegro  zwykłym są inne zasady, ale wszystko masz w tej zakładce linku który sam udostepniłeś: https://help.allegro.com/sell/pl/a/dostawa-produktow-przewozonych-na-paletach-z-dhl-parcel-0A5lXmk7Y...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że możesz to  w ofercie napisać, że ta a ta metoda dostawy i kosztuje tyle a tyle. Tylko metody dostawy z Allegro są już standardem i kosztują odpowiednio.

oznacz moderatorów

paw9999
#7 Wielbiciel#

@LEW433no tak dzięki

 

oznacz moderatorów