anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Użytkownik celowo zakończył moją aukcje poprzez wykup.

Client:46471464
#2 Obserwator#

Witam, jakiś czas temu założyłem aukcje na allegro lokalnie. Po jakimś czasie, kupujący (użytkownik który sprzedaje to samo co ja) wykupił wszystkie sztuki z płatnością przy odbiorze, także moja aukcja została zakończona. Kontaktowałem się z zespołem allegro oraz kupującym. Kupujący w ogóle nie stara się nawiązać kontaktu, widać celowe działanie. Na allegro nie mogę połaczyć się z chatem w celu wyjaśnienia sytuacji. Raz już to zrobiłem, to wtedy zaproponowano mi postawienie warunku do kiedy ma czas na odbiór, tak zrobiłem. Do tego czasu 0 odzewu. Co robić dalej?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Nie udostępniać pobrań a ni odbioru osobistego, często problem z odzyskaniem prowizji a kupujący ma 5dni na zapłacenie (wg regulaminu). Pozostaje Ci wystawić od nowa albo czekać

oznacz moderatorów

Client:46471464
#2 Obserwator#

Wiem, już wywaliłem tą opcje zakupu. Aczkolwiek czemu mam mieć problem z odzyskaniem prowizji, skoro nawet w wiadomościach widać, jaki jest lekceważący?

Wydaje mi się również, że zrobił to specjalnie na moją szkodę, przez co złamał 10.1 pkt regulaminu. Chciałbym to wyjaśnić, by poniósł konsekwencje, bo widzę jego aukcje w tym czasie idą elegancko, gdy moja jest zakończona.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Client:46471464  Niestety Allegro Lokalnie jest jeszcze dalekie od bycia bezpiecznym, funkcjonalnym i wygodnym miejscem do kupowania/sprzedaży.

oznacz moderatorów