anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

UWAGA! Nowa próba wyłudzenia danych i podszywania się pod ALLEGRO - PRZECZYTAJ.

Moderator
Moderator

UWAGA!!! Mamy dla Was ważną informację od naszego Działu Bezpieczeństwa. Otrzymaliśmy zgłoszenia o tym, że ktoś się pod nas podszywa. Przestrzegamy przed klikaniem w link w mailu, który wygląda tak:

2020-03-05 11.49.29.jpg

Jeśli nie wiesz, co to PHISHING zapoznaj się z naszymi ARTYKUŁAMI na ten temat.

Klaudia
Allegro Gadane
Highlighted

Odp.: UWAGA! Nowa próba wyłudzenia danych i podszywania się pod ALLEGRO - PRZECZYTAJ.

#1 Nowicjusz#

też dostałam taką wiadomość e-mail. Wyglada dość wiarygodnie wiec niestety niektórzy mogą się nabrać..

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: UWAGA! Nowa próba wyłudzenia danych i podszywania się pod ALLEGRO - PRZECZYTAJ.

#7 Wielbiciel#

Też taką wiadomość otrzymałam.

Należałoby zamieścić informacje na głównej stronie allegro i w aplikacjach mobilnych o próbie oszustwa.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#2 Obserwator#

Tez dostalem tego e-maila. Zastanawia mnie jak wyciekly masze adresy z serwisu Allegro???

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#10 Popularyzator#

Albo dlaczego allegro dostarczyło maile które były nadane z maili które zapewne nie są wpisane w zakładce twoje adresy e-mail (oszuści by się nie demaskowali). Chyba że te maile dostają tylko konta firmowe które mają wpisane niemaskowane maile w zakładce O sprzedającym

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

te maile dostają tylko konta firmowe które mają wpisane niemaskowane maile w zakładce O sprzedającym

o to to, dokładnie.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

nieprawda nie tylko konta firmowe

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

@Ali-69 Jeśli takich wiadomości nie dostają adresaci takich maili: q6kdq6nrj8+5e782c010 @ allegromail.pl,   to nie wyciekły. Oszuści mają własne bazy danych.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

Przy okazji, naprawdę są jeszcze osoby, które nabierają się na maile z taką polszczyzną? Jeśli tak, to mi ich nie żal. Naturalna selekcja 🤣

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Ja też wczoraj otrzymałam takiego maila, z adresu : wielkopolskie@allpartners.pl

Co ciekawe ten mój adres mailowy nie należał do zarejestrowanego użytkownika, robiłam zakupy kilka lat temu jako użytkownik bez konta.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@Client:44285202 dziękuję za zgłoszenie.

Klaudia
Allegro Gadane
Odpowiedz
Ładowanie...