anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób i kiedy otrzymam na moje konto środki

Interwizo
#1 Nowicjusz#

W jaki sposób i kiedy otrzymam na moje konto środki wpłacone przez klienta, jeżeli wysłałem przedmiot poza allegro prywatnie.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

Środki z transakcji wpływają tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji

jak masz zweryfikowane kont to mozesz je wypłacić .

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Skoro wysłałeś bez wpłaty i to poza allegro to teraz ścigaj i pytaj kupującego też poza allegro czy i kiedy raczy czy zapłacić

@mdrogeria sądzisz, że ktoś kto otrzymał towar wysłany poza allegro będzie wpłacał po otrzymaniu towaru i to na konto allegro?😀

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba osobiście odebrałem nieco inaczej wypowiedź autora wątku ..

,,wysłałem przedmiot poza allegro prywatnie.,, co nie znaczy ,że transakcja odbyła się poza allegro , może tylko wysyłka na własną rekę 

,,W jaki sposób i kiedy otrzymam na moje konto środki,, autor wątku może ma problem ze zlokalizowaniem wplaty na AF , po wskazaniu ścieżki przestał uczestniczyć w wątku więc chyba i to poszło .

 

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

obyś miał rację. Mnie sie wydaje, że raczej całkiem prywatnie poza allegro było wszystko, na dodatek wysłał bez wpłaty.Dlaczego tak? Pewnie go kupujący omamił a tu może już nie umie trafić, żeby doczytać

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba ,,oby Ci język zarościał ,, ... to niezłośliwy cytat , mało podobnych watków tu było ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria @ifonka-zaba a nie macie wrażenia że coraz więcej jest porzuconych wątków, a potem sami zgadujemy czy domyślamy się o co chodziło 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

No bo skleroza coraz bardziej każdego dopada. 😂 Jak kogoś nerw dopadnie, to wejdzie, uleje mu się, nerw opada i się zapomina a reszta się produkuje😄

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

i tak mam parchaty, a dawno tu nie zagladałam 😀

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A kupujący zapłacił przez Allegro czy tak jak Ty poza? nie masz środków tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2022-12-06&dateTo=2023-... to pisz do kupującego i wyjaśniaj.

oznacz moderatorów