anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób mogę wyeksportować aktualna ilość produktów dostępna na moich aukcjach Allegro?

HigienaTop
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Tworząc kopię danych otrzymuje informację, jaką ilość uzupełniłem przy wystawieniu akcji, jeżeli oferowałem 100, sprzedało się 51 to w raporcie nadal otrzymuję informację, że oferuję 100, co nie jest prawdą. Utrudnia to sprawę o tyle, że na magazynie liczba towarów się zmienia, Allegro to jedno ze źródeł ich rozchodu. W jaki sposób mogę to kontrolować inaczej niż aukcja po aukcji? Najlepiej w formacie Excel / csv aby można było zestawiać arkusze. 

Będę wdzięczny za pomoc

Dobrego dnia 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@HigienaTop, niestety nie dysponujemy taką funkcjonalnością. Sprzedający ilość sztuk produktu mogą weryfikować np. bezpośrednio z poziomu oferty:

Zrzut ekranu 2021-12-9 o 13.15.55.png

Dane te są również w zakładce Moje Oferty:

image (15).png

Możesz też rozważyć zestawienie sprzedaży. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj. Sprawdzisz w nim, ile sztuk przedmiotów sprzedałeś w ostatnim wybranym okresie. Natomiast pokażemy Ci tu też anulowane zamówienia, więc musiałbyś pamiętać o zmienianiu statusów zamówień na anulowane i na tej podstawie je filtrować.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów