anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób obniżyć cenę wystawionego produktu np o 5% ?

mervil59
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mervil59
#7 Wielbiciel#

W dalszym ciągu nie wiem jak to wykonać technicznie. Gdzie kliknąć abym miał możliwość zmiany ceny o te 5 czy 10% ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli zastanawiasz się, jak najlepiej wycenić przedmiot, skorzystaj z podpowiedzi w formularzu wystawiania. Przy parametrze Cena przedmiotu wybierz Jak ustalić cenę?

Wyświetlimy Ci podpowiedź, na co zwrócić uwagę przy ustalaniu ceny przedmiotu.

Wyślemy Ci automatyczne powiadomienie z zachętą do obniżenia ceny, jeśli:

  • minęły dwa tygodnie od wystawienia ogłoszenia oraz
  • ogłoszenie nie było przez Ciebie jeszcze edytowane.

 

W trwającym ogłoszeniu z opcją kup teraz oraz w darmowym ogłoszeniu możesz zmienić:

  • tytuł
  • cenę
  • opis
  • zdjęcie
  • metodę dostawy
  • parametry.

Możesz edytować trwające ogłoszenie z licytacją, jeśli nie ma w nim jeszcze ofert licytujących.

Jak edytować trwające ogłoszenie

  1. Przejdź do zakładki Aktywne ogłoszenia.
  2. Przy odpowiednim ogłoszeniu kliknij [edytuj].

 

oznacz moderatorów

mervil59
#7 Wielbiciel#

To nie jest odpowiedź na pytanie "jak to wykonać technicznie" - krok po kroku 

oznacz moderatorów

Client:47295977
#11 Animator#

@mervil59  Wchodzisz w zakładkę "Moje oferty" i po lewej stronie zaznaczasz te w których chcesz dokonać zmian. Na dole pojawi się zielony pasek, tam kliksz EDYTUJ i CENA.

oznacz moderatorów

Lyko75
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem co "wielbiciel" niestety w okienku tam gdzie na zielono jest Edytuj i jest Zakończ teraz. A nie tak jak ty piszesz Cena. Chyba masz jakieś inne Allegro Lokalnie 🤔

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mervil59 To jest dokładnie odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli tam popatrzysz i poklikasz, zmienisz cenę. To nie jest trudne, spróbuj. Ja tego za Ciebie nie zrobię. 

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Wchodzisz w zakładkę "Mój Asortyment", zaznaczasz aukcję, która Cię interesuje, pojawi się zielony pasek na dole ekranu, klikasz Edytuj po czym rozwija się lista zadań, na samej górze masz "Cena", klikasz tam masz do wyboru opcje w zł/%

 

oznacz moderatorów